Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a jó a StarBucks-ban?

Mi a jó a StarBucks-ban?

Figyelt kérdés
bemegyek egy átlagos kávézóban, ottis a lehető legnagyobb választékban azt kérek, amit csak szeretnék...mégis minden kis pózer tizenévesnél azt látom, hogy jaj megyek a starbucks-ba a spanokkal...tudom, ez olyan mint aki elmegy mekibe, vagy kfc-be, közbe ugyanúgy máshol is tudsz kapni sültkrumplit, hamburgert. nektek ez nem furcsa?
2011. okt. 1. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
A magyar Starbucks nem túl jó, tehát azt én sem értem. Talán kétszer voltam. Ehhez képest itt kint külföldön tényleg finom, tehát itt megértem miért járnak oda az emberek (+ ha az ember kávézóba akar menni, szerintem fontos a környezet is, mivel én elücsörgök ott minimum 3/4 órát biztos ha valakivel vagyok, a Starbucks-ok pedig általában egész normálisan néznek ki, egy mezei kávézóhoz képest)
2011. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ez egyfajta életérzést nyújt egyeseknek.

Én mondjuk külföldön sem szerettem, jobbak a kis, helyi kávézók, hangulatosabbak.

2011. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Starbucks-ban mindig azt éreztem, hogy igénytelen gyorsétteremben ülök.
2011. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!