Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egy starbucks kávé,...

Milyen egy starbucks kávé, vagy forrócsoki? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Mindig is ki akartam próbálni, mert nagyon reklámozzák, ezért meg szeretném kérdezni, hogy nektek mi a véleményetek.

és a legolcsóbb dolog mennyibe kerül, és kb. hány decis egy pohár? És finom? :)))

Előre köszi a válaszokat :)


2011. okt. 25. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Hát az maga a csoda! Belekóstolhatsz Amerika ízébe, azt a 600 forintot biztosan megéri!


:D

2011. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

speciel nekem ízlik, de én csak Angliában ittam, otthon nem. azt nem tudom, mennyibe kerül otthon, itt pont ugyanannyiba, mint a többi kávézóban.

és azoknak, akik azt hiszik, hogy porból van: sajnos, ki kell, hogy ábrándítsak mindenkit, az összes kávéféle tartalmaz egy csésze presszókávét, helyben a gép főzi, sőt, darálja is a kávét. ha lattet, americanot (ez gyakorlatilag az, amit az angolok, németek, amerikaiak a leginkább isznak, hosszúkávé) kérsz, akkor is van benne egy csésze presszókávé. a többi (tej, víz, hab stb. aránya) meg attól függ, hogy mit is kértél.

2011. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nyáron megyünk Angliába és láttam, hogy van az Oxford streeten aztán gondoltam, hogy akkor majd kipróbálom :)))

Igaz a nyár még messze van, de kivárom :))

2011. okt. 25. 20:37
 4/12 anonim válasza:
83%
aki ért a kávéhoz, az általában messziről elkerüli a sztárbákszot. nekem semmi bajom vele, azon felül, h drága. viszont van egy hangulata, neve, amiért százezrek odajárnak. azért azt is mindenki tudja, h az amerikaik mennyire igényesek a jó étel-ital iránt. szóval... semennyire :D össze sem lehet hasonlítani egy olasz vagy bécsi kávéval. mindenesetre egyszer érdemes kipróbálni.
2011. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Imádooom!!!!! Mondjuk 700-900 ft, de nekem néha belefér :D
2011. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Smartguy86 ***** válasza:
74%
Szvsz pocsék. A McCafé-ban jobbat iszol! És ez komoly. Nem éri meg az árát. Sznobulni lehet ott, meg ha megtartod a poharat és abból iszod a mizo kakaót (biztos van ilyen sutyerák). Olyanról már hallottam, hogy valaki csak azért sétált fel-alá a Váci utcában és beszélgetett angolul a barátnőjével, hogy azt higgyék, pénzes külföldi... beszarás, milyen emberek vannak, mi? :D
2011. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Finom nagyon, de kicsit draga, nalunk 4 meret van, short, tall, grande es venti, sorrendben 8, 12, 16 es 20 fl oz es kb $2,5-4 merettol es fajtatol fuggoen. :) Probald ki a pumpkin spice latte-t, ha teheted, nalunk $4 a grande es nagyon finom :)
2011. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 29. 16:45
 9/12 anonim válasza:
47%

Először is, írjuk már le rendesen a kávézó nevét!

Másodszor, elég régi a kérdésed, de én imádom. Nagyon sok finom italuk van.

2012. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Imádom! !! Én Amerikában ittam mimdig forró csokit. Ott 5 $ itthon 1100 körül van.
2015. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!