Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem hülyeség a...

Szerintetek nem hülyeség a tartármártás?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy pl. salátákba miért használ mindenki tartármártást, amikor simán majonézzel sokkal finomabb lenne. Szerintem undorító, hogy tejföllel higítják a majonézt, amikor az pont úgy, pont abban az arányban tökéletes, ahogy van. Szerintem ez kb. olyan mintha valaki paradicsomlével higítaná a ketchup-ot, na de ízlések és pofonok... Nektek mi a véleményetek erről?
2011. okt. 2. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hülyeség, én kifejezetten szeretem az ízét. Igaz, általában rántott dolgokhoz szoktam készíteni + sült krumplihoz.
2011. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a tartármártást, nem csak majonéz és tejföl van abban!!!!
2011. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Így van, utolsó! Só, bors, cukor, citromlé, mustár... A tartármártás NEM majonéz, hanem egy másik étel.
2011. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel is bebizonyosodott, hogy mégsem csak majonéz és tejföl van benne! és igen, számomra egy teljesen másik öntet, ami merőben különbözik a majonéz ízétől! (étel, ahogy te írtad, nem tudom ezt kitől szedted, mert én ezt nem írtam!!!)
2011. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, és nem undorító, mert nem csak tejfölből meg majonézből áll. Halhoz szoktam enni, iggggen jó.
2011. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi például a legritkább esetben csináljuk bolti majonézből a tartárt, inkább házilag készítjük a majonézt (aminek az összetevőit fent már leírta valaki), és abból. Ennek más az íze, sokkal jobb. A bolti majonéz műanyag. Mondjuk a ketchup is :D

Egyébként szerintem azért sem hülyeség a tartár, mert a majonéz olyan olajos, hogy én például nem bírom megemészteni, fáj a gyomrom tőle. A tartár viszont lazább, azzal nincs ilyen gondom.

2011. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Én még jobban is szeretem, mint a majonézt. :)
2011. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem hülyeség, én imádom :) meg is kívántam, ma azt eszünk :D
2011. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Te sem készítettél még tartárt, ha szerinted az higított majonéz.


- tejföl, majonéz, mustár, bors, kr. cukor - mi ezekkel készítjük, és isteni.

2011. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Haver nálam a kirántott sajt sültkrumplival tartár nélkül nemlétezik :D. Olyan, mint focizni labda nélkül. Szerintem abszolut nemhulyeség sok kajának a lelke sztem :DD
2011. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!