Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az alma hízlal? A barátnőm...

Az alma hízlal? A barátnőm azt mondja! Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm egyszer kérdezte , hogy mit eszek este és én mondtam , hogy almát! Erre ő : Az alma hízlal.. szerintem ne egyél , főleg este!
2011. jan. 6. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagy mértékben a gyümölcsök is hízlalnak, mert van bennük gyümölcscukor, de egyet megenni lefekvés előtt nyugodtan lehet.
2011. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Saten ‫҉ válasza:
100%
Minden hizlal... illetve semmi sem. Attól függ, hogy nap a többi részében, hogyan étkezel. Ha bevágsz mellé 1kg kenyeret meg 4 tábla csokit akkor hízni fogsz az almától is. Amíg nem léped túl a napi kcal felhasználásod addig a csoki sem hizlal
2011. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
92%
Almától nem fogsz elhízni. Elég alacsony a kalória tartalma és még egészséges is.
2011. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek Mostmár nyugottabban eszek majd almát :)
2011. jan. 6. 14:45
 5/14 Cass90 ***** válasza:
86%

egy almában 30-40kcal van + egészséges gyümlcsről van szó, így nem is tudom, hogy este egy 200-250kcal-ás szendvics vagy csoki vagy 1 db alma hízlal-e jobban...


Ha egy nap pld. megeszel 5 almát, de mellette normálisan eszel akkor sincs semmi. Mivel alacsony a kcal tartalma többet is lehet belőle enni (ami soknak tűnhet), de mellé bőven befér más. Mert pld. van aki megeszik egy tábla csokit, az máris 500kcal...

2011. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Este azért ne egyél meg 5-6 szemet, mert lehet, hogy alacsony a kalóriatartalma, viszont szénhidrát 8 g van benne, ami egy kilónyinál már 24 g körül van, amire éjszaka igazán nincs szüksége a szervezetednek.
2011. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Én szinte minden nap megszek 10 almát. Nem híztam el tőle.
2011. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én se számolom be az almát soha a kaják közé, és tök vékony vagyok... sőt, egy-két szem ebéd után tökre felpörgeti az anyagcserémet, ha értitek mire gondolok;))) de azért este bőven elég egy darab.
2011. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oké :)
2011. jan. 6. 20:27
 10/14 anonim válasza:
100%
én szabolcsi vagyok erre ahol akom mindenki almát termel. Szóval szerintem több almát eszek mint egy Budapesti gimnáziumi csoport összesen xD és nem vagyok elhízva sőt. Még egéségesnek is mondom magam :)
2011. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!