Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Házi szalonnából lehetne...

Házi szalonnából lehetne valahogy bacon vastagságút szeletelni?

Figyelt kérdés
Rendes házi szalonnából szeretnék olyan vékony szeleteket vágni, hogy olyanok legyenek mint a bacon-nél. Árulnak ilyen célra szeletelő gépeket? Mert késsel tuti nem lehet olyan vékonyat.
2011. okt. 8. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

[link]


talán ilyennel :D (csak 1 tipp volt )

2011. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom,h hol laksz (ha vidéken akkor könnyebb, de városban is meg lehet kérni) bemész egy boltba adott esetben ami közel van hozzád és ott a hűs pultnál van szeletelő gép. Természetesen veszel pl 15 dkg pulyka párizsit és utánna megkéred,h legyen szíves össsze szeletelni neked a géppel. Ennyi tökre nem gáz, max akkor menj oda amikor kevesen vannak ott. Csak legyél udvarias, egyáltalán nem ciki. :D
2011. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A hentes NEM szletelheti fel az odavitt szalonnát, csak azt, amit árulnak - ugyanis nem lehet biztos benne, hogy a bevitt valami nem fertözö-e.


Házi tippnek: a szalonnát tedd a fagyasztóba fél órára, és amikor már félfagyott, akkor éles késsel könnyen lehet szeletelni, akár egész vékonyra is.

2011. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

1447

Normális boltos nem vágja fel ha kedves az állása. Vannak nagyon komoly szabályok a húsrészlegen....én ha ilyet látnék azonnal szólnék a nöknek,ugyanis nincs kedvem olyan felvágottat venni, ami ugyanazon gépen volt vágva,mint a te szedett vetett szarod.


Amúgy vékony,de éles késsel megoldható.

2011. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
*nök -főnök
2011. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 doboszoli ***** válasza:
100%

Jó késsel, kis gyakorlattal, olyat lehet szeletelni, ami átlátszó.

Hozd el hozzám, megmutatom..

2011. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
2. voltam, ha vidéken lakik akkor az ismerős tudja,h milyen ember és ,h mit visz oda megbízik benne te takony. 1447-nek szól :D
2011. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Egy ilyen kérdésnél hogy tudtok eljutni az anyázásig... ????


Nekem van egy olyan gyalum, ami olyan, mint amit a tv-ben reklámoznak ProV gyalu néven, csak az enyém nem a nem a tvshopos, hanem akármilyen noname márka(talán tescoban vagy spárban vettem egy ezresért). Én azon szoktam szelni, tényleg szép vékony, és nagyon egyszerű. Érdemes előtte fél órára fagyóba tenni, hogy jól egybe legyen, megdermedjen a zsír.

Próbáld ki, sok sikert!

2011. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

te jó éééég.vihar egy darab szalonna körül...

ha egy kis időre fagyasztóba teszed, majd deszkára állítod, és egy jó éles késsel finoman szelni kezded, tuti, hogy sikerülni fog.

ha nem is elsőre, de pár alkalom után menni fog.

2011. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!