Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Teakérdés! Segítesz nekem?

Teakérdés! Segítesz nekem?

Figyelt kérdés
Kedvenc teám a lipton green vagy lipton yellow,ezek a citromos fekete teák,ezt általában csak reggel iszom,mert már később nagyon megdobogtatja a szívemet és ilyenkor este nem ,mert nem tudok aludni,most is aludtam,nemrég ébredtem fel és jól esett volna valami tea ami nem koffeinos,de hasonlít a kedvenc teámhoz. Milyen teákat tudtak ami ilyen citromos,finom aromájú,KOFFEINMENTES tea?? Köszi! :)
2011. okt. 15. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
citromot bármelyik teába tehetsz. Válasz valamilyen gyümölcsteát
2011. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én a zöld teát ajánlom. Többféle ízesítésben, így citromosban is kapható. Pl. a pickweek forgalmaz ilyet.
2011. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs de a zöld tea kilőve, az élénkítő hatású és elalvás előtt 4-5 órával már nem ajánlott fogyasztani.
2011. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

A citrusos nagyon finom!

2011. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kedves előző,ez fekete tea
2011. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a link vmi miatt a fekete teákat hozta be, pedig a gyümölcsteákat akartam belinkelni.
2011. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez is lipton,hm,akkor ez biztos nem koffeinos mivel gyümitea?? Mert jól hangzik!
2011. okt. 15. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyümölcstea, ezt írják róluk általánosságban: (bocs, de nem tudom továbbra sem belinkelni)

"Gyümölcsök és gyógynövények finom keveredése.Kortyolj el egy csésze gyümölcsteát a nap bármely percében, koffeinmentességének köszönhetően akár a nap 24 órájában fogyaszthatod.. Télen idd melegen, nyáron pedig élvezd kellemesen frissítő ízét."

Az "almenü" opciónál válaszd ki a "gyümölcsteákat", ott megtalálod mindegyiknek a leírását.

2011. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én innen szoktam rendelni gyümölcsteát. A gyerekek és mi is ezt isszuk, nagyon szeretjük.


[link]

2011. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 norbi0120 válasza:
faszom segít neked!
2011. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!