Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez jó fogyókúrás reggeli?

Ez jó fogyókúrás reggeli?

Figyelt kérdés
2dl tejben fél bögre zabpehely 3 tojás fehérjéből rántotta 2dl víz és egy alma
2011. okt. 16. 09:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
BEVETTEM EGY BÉRES C-VITAMINT AZ JÓ?
2011. okt. 16. 10:43
 12/16 anonim válasza:
Az még nagyon kevés, és kérlek ne üvöltözz. Inkább menj el hétfőn a patikába, és ott adnak mindent ami kell.
2011. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És ha fehérjedus étrendet akarsz akkor inkább a sárgáját edd.
2011. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy szem Béres C vitamin nem fogja pótolni a tojássárgájában lévő D, B, A stb. vitaminokat.
2011. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy nem eszik hozzá sárgáját, habár egy még mehetne. 1 tojás fehérje kb 15kcal, a sárgája 60kcal, és sok zsírt is tartalmaz. Fogyókúrához egy kicsit sok, tuti nem így csinálnám (van némi rutinom már, 67-ről fogytam 58-ra, még van 3-4kg feleslegem). Vagy zabkása, vagy a tojás 1 szelet teljeskiörlésű tönkölykenyér, de ne együtt. Az alma meg menjen tízórainak.
2011. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem reggelire elég lenne vagy az egyik, vagy a másik. Tehát vagy a tej+zabpehely, vagy a rántotta.

Én reggelire megengedném a tojás sárgáját is, szerintem a tojás pont úgy lett kitalálva, hogy jó legyen:)

Én a fokozatosság elvét követem, a reggeli gazdagabb, de egészséges, az ebédem is mindig finomság (tehát teljes értékű étel, nem mindig grillcsirkemell zöldséggel, előfordul a töltött kápi is) de csak fél adat, 4körül a másik fele, vacsira gyümölcs, ha éhesebb vagyok, főtt tojás. +mozgás.

És működik!!

2011. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!