Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szegeden honnan lehet susit...

Szegeden honnan lehet susit rendelni? Esetleg ha nem lehet sehonnan, akkor van olyan hely (étterem stb. ) ahol lehet enni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2010. okt. 12. 17:15
 1/7 A kérdező kommentje:
"sushit" akarna az lenni, csak elírtam :-/
2010. okt. 12. 17:18
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, sehol nem lehet! régen volt egy hely, de megszűnt.
2010. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Áhh... ez szomorú. Nem létezik, hogy egy ilyen "nagy" városban nincs sushi :(


Akkor azt esetleg tudja valaki, hogy alapanyagokat hol lehet hozzá venni? :)

2010. okt. 12. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Bioboltban, de nagyon drága. Múltkor teriyaki csirkét akartam csinálni, de amikor megláttam, hogy egy másfél deci szósz 1300Ft felejtős lett a dolog. :(
2010. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nah igen, a bioboltban biztos drága minden :-/

Viszont ha Te szójaszószt szerettél volna venni, a TESCO-ban van 300 és 400 ft közt, nem tudom a pontos árát, viszont ez is olyan másfél deci lehet ;) Igaz nem egy Japán minőség az biztos, de nem is rossz :)

2010. okt. 14. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szója szószt kerestem, hanem kifejezetten teriyakit. Állítólag lehet csinálni házilag, de olyan hozzávaló is kell hozzá, amit sehol se láttam eddig. :(
2010. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy a keleti ételekhez szükséges hozzávalókat szinte nem is lehet kapni sehol... persze Pesten lehet... aki meg nem pesti az meg így járt... :(
2010. okt. 15. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!