Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg azt, hogy...

Hogyan oldjam meg azt, hogy nem akar begyulladni a sütő, elalszik a láng, de a kaja félig készen van, csak a sütésre vár? Gázpalackos sütő. Már fél doboz gyufát elhasználtam.

Figyelt kérdés
Rohadt sz@r egy sütő, albérletben vagyok és nem az enyém, ez legalább ezer éves, szerintem a nácik idejéből való... Nincs szomszédom, akit megkérhetnék 15 percre, hogy süsse már meg nekem a kaját. Tulaj is itt lakik arrébb, de szokás szerint nincs itthon... A kaját kidobni nem akarom!
2011. okt. 21. 10:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Megyek dolgozni délutánra, fél 1 előtt szeretnék enni is... Idegbajos lettem, mert nem hiszem el, hogy ezzel kell vacakolni...
2011. okt. 21. 10:16
 2/15 anonim ***** válasza:

Milyen kaja?

Nekem multkor bedoglott a suto es a rakott krumplit mikroban csinaltam. De sutottunk mar kacsat is mikroban. Vagy azod nincs az albiban?


Ird le, h mi az ami keszul, hatha tudnak segiteni, hogy mit lehet belole kihozni, ha nem sutod, hanem fozod fenn.

2011. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem a palack fogyott ki?
2011. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem a palack fogyott ki, mert meggyullad és nem marad úgy. Sokszor kínlódtam vele, de nem ennyit. Mikróban nem jó meg a gázon se, mert csőben sült brokkolit csinálok és nem akarom elrontani, meg gázon és mikróban nem jó.
2011. okt. 21. 10:29
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ez hasonlo, mint amit te kszitessz es en mindig mikroban csinalom, sztem nagyon finom. Elhiszem, h nem olyan mint sutoben, de hat, ha nem mukodik, nincs nagyon mas valasztasod.

2011. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én így akarom megcsinálni, ahogy terveztem...
2011. okt. 21. 10:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor, ha a forgatógomb benyomásakor égve marad, egy fakanállal ki lehet támasztani. A sütő fogantyúhoz kell befűzni, rá fogsz jönni, hogyan.

Ez átmeneti megoldás, később a hőérzékelő szenzort kell kicserélni, az a rossz.

2011. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem marad meg úgy sem, mert nem igen jó a sütőajtó. amúgy húgoméknál ezt szokták csinálni :)
2011. okt. 21. 10:46
 9/15 anonim ***** válasza:

hát ha a biztonsági szelep ment el akkor ha meg gyullad véletlen ki kell pöckölni arra 15 percre.

De ha be sem gyullad akkor levegős a gáz.

Az csak úgy tudod begyújtani ha kicsit nyomatod a gézt 1-2 másod percig,,utána elzárod és amikor meg gyújtod a gyufát kicsit rá pumpálsz ,kinyitod és be kell lobbanjon.

NE HAJOLJ BE NEHOGY ELKAPJA A HAJAD!!!!!

2011. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem gézt hanem Gázt**
2011. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!