Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem ad délig tartó...

Csak nekem nem ad délig tartó lendületet a müzli?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy lehet,de hiába eszek teljes kiörlésű cuccot,müzlit, hamarabb éhes leszek,mintha megettem volna egy rántottát, vagy egy jó kis szendvicset zsömléből...
2011. okt. 21. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lenne elég reggelire az a 4 db keksz, 1 pohár narancslével. Nem hinném, hogy egyedül vagy ezzel.
2011. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem.
2011. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Nekem se. Akár egy dobozzal is megehetnék.
2011. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell elhinni mindent, amit a TV-ben látsz!

(Amit meg a reklámokban látsz, na azt meg főleg nem kell elhinni...)

2011. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ja én első sorban nem a reklám miatt kérdezem.

Hanem mert mindig mondják, hogy együnk teljes kiörlésű dolgokat, mert azok jó szénhidrátok, lassabban szívódnak fel, így később lesz az ember éhes...na ez nálam nem működik...

de jó tudni, hogy nem csak nálam nem működik:)

2011. okt. 21. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Biztosd hogy teljes kiörlésüt eszel mert az ilyen müzlik tele vannak cukorral ezek gyorsan felszívodnak ezért leszel éhes, probálj vízben fött zabpelyhet édesdítővel.
2011. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam se működik. De nekem pl tízóraira elég 1 alma, (esetleg mellé 1 knoppers, vagy müzliszelet), és ebédig (1-4 között) nem leszek éhes.
2011. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jaa próbáltam én már zabpelyhet natur joghurttal, almával is, az se töm el....de tízóraira jó egy reggeli és ebéd között:)
2011. okt. 22. 08:12
 9/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Egy szelet puha kenyér vastag szelet húsos szalonnával, mellé néhány paradicsom és paprika, tej. Na ettől ott lesz a délig tartó lendület. XD
2011. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

szívemből szoltál:)

Az érdekes az, hogy akik ilyen müzliket esznek nem tudnak bűntudat nélkül megenni egy krémest, vagy ha megeszik másnap alig esznek valamit.

Én viszont normálisn étkezem és még most is tök jól nézek ki, hogy szülés után még van rajtam fölösleg:)

2011. okt. 22. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!