Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vásároltok az Auchanban olyan...

Vásároltok az Auchanban olyan magadnak kimérhető dolgokat (müzli, tészta)? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
nemrég voltam először az auchanban és meglepett, hogy van az a sor, ahol a nagy kiszerelésű dolgokból magadnak mérhetsz ki. nagyon tetszik az ötlet, csak nem tudom megéri-e így vásárolni. meg vagytok elégedve ezekkel a termékekkel, különösen a tészták vagy a rizs tekintetében. és finomak a müzlik?
2010. máj. 10. 20:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem nem igazán ízlettek. Bár tudom, hogy a Cerbona jóval drágább, de annak a nyomába sem ér. Szerintem íztelen, pedig nem vagyok válogatós. Persze ízlések és pofonok, vegyél egy keveset, hátha neked bejön.
2010. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem. Főleg a gumicukrokat.

de a töltött párnácskás gabonapelyhek is jók :)

A tea azt hiszem nem az igazi, de ez én is csak hallottam.

szóval jók !!! :)

2010. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bízom benne. Utolsónak: ugyanazokat a gumicukrokat eredeti, gyári csomagolásban olcsóbban megkapod egy-két sorral odébb, az édességes polcon. Nekem nem tetszik, olyan piszkosan tárolnak és töltenek mindent. A polcok aljában vannak ledobálva a bontott kartonok, bennük a zacskók. Éppen gumicukrot is láttunk kibontva a polc aljába dobva, másik csomagoláson megnéztük a szöveget, se magyar forgalmazó, se lejárati idő nem szerepelt rajta. Szerintem ez a kimérősdi remek módja a lejárt szavatosságú vagy huszadosztályú termékek eladásának.
2010. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a teával nagyon meg vagyok elégedve, abszolút mind bejött. A többi cucc tényleg drágább így mintha kimérve vennéd meg.
2010. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem a gumicukrokat! :D Mivel abbol csak keveset eszek, multkor vettem egy párszem ilyen eperformájút is 70ft volt. És nekem pont elég. :) Úgyhogy ha gumicukor kell, szerintem inkább veszek igy... Nekem a zacsisak nem izlenek. :(

De mindenkinek más! :D

2010. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!