Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan élelmiszerbolt...

Van olyan élelmiszerbolt pesten ahol amerikai kajákat lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit?
2009. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nincs!
2009. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

éN úgy hallottam, hogy az emberek Ámerikában csak szörnyő ehetetlen ízetlen és cukros ételeket esznek, vagy barbekjúznak, vagy mekibe járnak. Akkor ez most butaság volt ugye?

Juharszirup, mogyorókrém, fagyi, hús, szivacscukor minden nagyobb üzletben kapható. Mi kell még?

2009. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

NOVESTATE, UNGARN

Timar u. 25

1034

Budapest


Telefon: 0036 30 5039574

Telefax: 0036 13872943

Email: novostate@freemail.hu



[link] Bp. Perc utca 8. Hunyadi tér 3

2009. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Mit értesz azon, hogy amerikai kaja?

Én Amerikában élek és pl. a hétvégi menünk húsleves volt, sült csirke, krumpli püré és szombaton meg pl. krumplifőzelék fasirttal és borsó leves.

Ezeknek a hozzávalóit bármelyik normál boltban megkapod.

Annyira birom, hogy általánosit mindenki, hogy jaj Amerikában műkaját esznek és szemetet és csak grilleznek az erkélyen. Nem igy van. Mindenféle egészséges, normális, európából származó élelmiszert lehet kapni. Ugyan azokat, amiket Mo-n is.

Főzz egészségesen, egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, tejterméket és máris úgy eszel, mint ha Amerikában lennél. Nem kell ehhez külön amerikai bolt.

2009. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amerikai termékeklesznek a Lidlben:

[link]

2009. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A II.ker Gábor Áron utca és Pasaréti utca keresztezödésében van...volt? egy. Egy ideig Corner Shop-nak hívták, majd átnevezték Lunch Box-nak. Online nem találtam rájuk utalást, de Nagykovácsiban az Amerikai suliban osztottak szorólapot, és én is voltam náluk. Akkor voltak olyan dolgok mint: Reeses, Poptart, Icing, meg olyan dolgok amiket mindenhol lehet kapni, mint Juhaszirup, penutbutter usw...
2012. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!