Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » EHETETLEN lett az ORSI virsli!...

EHETETLEN lett az ORSI virsli! Melyiket ajánlanátok helyette?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ettem,hát nagyon rossz volt,furcsa színű,felduzzadt és olyan mintha ilyen darált porcot ettem volna,pfújjj.... Pedig nagyon kívánom,és szeretem a virslit! :( Melyik az a virsli amelyik hasonlít a RÉGI Orsihoz vagy pedig szimplán finom? :)
2011. okt. 27. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Pick virslit szoktam enni, és finomnak találom.
2011. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Füstli is jó.
2011. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is Füstlit veszek. Régen szerettem még a frankfurti virslit (azt hiszem, az Sága volt), de a Füstli jobb.

A párom szereti a bécsi virslit (több márkának is van bécsi virslije, nagyjából egyformák), én nem, mert annak roppanós a héja. Az íze jó, de a héját nem szeretem.

2011. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 doboszoli ***** válasza:

Mindig is az volt. A virslik minőségét jól jelzi az áruk.

1000 Ft alatt nincs ehető kategória. A negatív csúcs a szilveszteri akciós 280 forintos.

Az ún. juhbelesek közül érdemes válogatni, bár némelyik abból is "huncutkás".

2011. okt. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én Bábolnai baromfivirslit szoktam venni, olcsóbb is és finomabb is, enyhén füstös ízű, ha nem főzöd szét, akkor roppanós is marad
2011. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a "falni jó"-t szoktam venni.

A multkor én is ugy jártam az Orsi virsilivel, hogy a lecsóban olyan gusztustalanra duzzadt, hogy iszonyat ronda lett töle a kaja.

2011. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Picket szoktunk venn, vagy Orsit. Orsival még nem jártam úgy,mint te. Bár, láttam már Orsi retro virslit, azt próbáltad most?
2011. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Orsiból a retrót még nem próbáltam ezek után nagyon elment tőle a kedvem.... a Pick az tényleg nem néz ki rosszul...a Füstlinél csak annyi a baj,hogy nem szeretjük a pulykát.
2011. okt. 28. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
A füstlihez hasonló a lidl-ben kapható frissli nevű virsli, akár sajtos változatban is, elég fincsi szerintem nem mellékesen fényévekkel olcsóbb, mint a füstli. Ha szereted az ilyesmit próbáld ki! A többit én sem eszem meg, mert félek a "dolgoktól" amik előbukkannak belőlük evés közben :)
2011. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

és is a füstlit, sajtlit tudom ajánlani nagyon finomak

na meg a wiesbauer és frankfurti is nagyon finom

2011. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!