Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Elvonási tüneteim vannak!...

Elvonási tüneteim vannak! Neked volt már? Mesélj róla

Figyelt kérdés
Nincs itthon semmi édességem... nem bírok meglenni nélküle és este úgy rám tör mint aki cigizik és nincs cigije.... :((( Most is gondolkoztam hogy van e itthon valami... rájöttem hogy van egy kis nutella és mindjárt megyek ki kenyérrel enni jó vastagon megkenve.... Neked volt már ilyen?
2011. okt. 28. 19:50
 1/5 tetro ***** válasza:
volt, csak kokainnal...
2011. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak simán alacsony a vércukorszinted, azért kívánsz édeset?
2011. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt csak a cigi után,miután kiderült hogy terhes vagyok abba hagytam ennek már 11 hónapja,de néha napján még mindig rám tör hogy rágyújtanák...de ha ennyi ideig kibirtam nem fogok csak azért sem!!!
2011. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

első,drogozol? :D


második,lehet,nem szoktam mérni...


harmadik,hát igen szerintem sem érné meg!

2011. okt. 28. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha a fogyókúrám idején előfordult, hogy minden édeset kiszorítottam az étrendemből, és szabályosan már rosszul voltam, és sóvárogtam már egy kicsi után. Én is a vércukorszinttel hoztam összefüggésbe amúgy. Mindjárt jobb volt, ha egy kicsit ettem. Nem vagyok édesség majszoló amúgy.
2011. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!