Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megeszitek a cseresznyét...

Megeszitek a cseresznyét anélkül, hogy megnézzétek van-e benne kukac?

Figyelt kérdés
Ma akartam enni, de megfordult a fejemben, hogy mi van, ha fiúk a cserkók, beraktam vízbe, kb. 2 maréknyit. Kis idő múlva rengeteg apró kis kukac volt a vízben, egy csomó szemben félutón megakadtak (fej kint, farok bent), ekkor elment a kedvem...:( Gondoltam, kimagozom, amin nincs kukac, hát azt is mind kidobtam, mert undorító volt, mindegyik tiszta kukac... Pedig nagyon szép szemeknek tűntek, de nincs gusztusom megenni:(
2009. jún. 2. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én úgy szoktam, hogy ha valahonnan kapok(rokonoknál és nagymamámnál is van fa) akkor ugye ugyanarról a fáról van. A bogár ami belepetézik a még zöld gyümölcsökbe, ha valahol van, akkor sok lesz kukacos gyümölcs a fán, ha nincs vagy pár példány, akkor egy cseresznye sem vagy nagyon kevés kukacos. Ezért megnézek kb 8-10 szemet, hogy van-e bennük, ha mindben van nem eszem meg a többit sem, ha nincs vagy 1-2, akkor a többit már meg sem nézem és úgy eszem meg
2009. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Na, én ezért nem nézem meg, nem akarom tudni!


Akármilyen furán hangzik, de még mindig egészségesebb így a cseresznye, mint a sok-sok E- betűs, adalékanyagokkal, ízfokozókkal stb.-vel dúsított étel.

2009. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
akkor is megeszem ha tudom h kukacos:)ingyen fehérje:)
2009. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A kukac nagyon tiszta kis állatka, az sehol máshol nem koszolta a "lábát", kizárólag a cseresznyében:) Nem hinném, hogy bármivel is rosszabb volna, mint a ki tudja, mivel nevelt csirkehús, de mindenesetre inkább ne lássam, akkor nem zavar, hogy kukacos a cserkó, mikor megeszem:)
2009. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

nem nézem meg.

nagyon szeretem a csreesznyét.

tavaly megnéztem. kukacos volt.

nem is ettem utána többet

most inkább nem nézem meg

de jól megrágom, nehogy élve maradjon bennem

2009. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam nézni.
2009. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
én mindig megnézem, mert nagyon undorítónak tartom a kukackákat benne xD
2009. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
pedig szerintem nagyon ari állat a kukacka:) xd én sem nézem meg, ha megetem párat, így járt:)
2009. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
NEm szoktam megnézni. Sok fehérje van benne :)
2009. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Látom, többen vagytok, akik megeszik, de nekem ez akkor sem megy:):):p
2009. jún. 2. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!