Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sir morton vagy pickwick?

Sir morton vagy pickwick?

Figyelt kérdés
én pickwick párti vagyok, valahogy még liptonnál is jobban izlik. láttam akcioasan sir mortont, gondoltam veszek. szerintetek milyen? gyümölcsteát akarok.

2011. nov. 2. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csalódok a gyümölcsteákban, mert amennyire jó az illatuk, annyira nem intenzív az ízük. Kivéve a Milfordokat, legalábbis a winter delight, igen zamatos almás fahéjas íz. Tehát Milford.
2011. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél. Olcsó húsnak híg a leve... az olcsó teának is. Nagy csalódás lesz a Pickwick után. Persze ha nem telik drágábbra, a semminél jobb, de ha teheted, a jobb minőséget válaszd.
2011. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Sir Morton igenis jó tea.
2011. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pickwick is drágább, de probálok mindig akciokban bevásárolni belőle. de amugy egy árban van ha jol tudom. de mindegy, maradok a jol bevált pickwicknél :)
2011. nov. 2. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A sir morton nagyon jó tea,de én csak az almás-fahéjast iszom.Nagyon jó íze van.A pickwick csak drága:S
2011. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ízlések és pofonok, de mindegy.

---

Érdekes, amit a kérdező ír, hogy ugyanannyiba kerül. Ahol én veszem a teát, ott a Sir Morton 150-200 Ft, a Pickwick pedig 300 körül, persze ha akciós, akkor 200-250 Ft.

2011. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy attól is függ, hogyan iszod a teát. Ha cukorral és/vagy citrommal, az eléggé elnyomja a tea alapízét, ezzel a rosszabb minőségű teát is fel lehet javítani.

Én üresen iszom, olyankor érződik nagyon, hogy milyen a tea.

2011. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Sir Mortont szeretem jobban:)
2011. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sir mortonból csak az earl grey-t szeretem :D (de más félét amúgy nem nagyon láttam még :O)

pickwick-ből meg majdnem az összeset szeretem, a meggyes cseresznyéset kivéve, de azt úgy általában nem szeretem :D

2011. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!