Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy szeretitek a bundás...

Hogy szeretitek a bundás kenyeret?

Figyelt kérdés
Jól megáztatva tojásba vagy csak vékonyan legyen rajta bunda.a tojásba tesztek fűszert vagy tejet?
2011. nov. 2. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én a vékony bundára szavazok.A tojásba csak sót szoktam tenni,aztán a kész bundikenyeret jó vastagon megreszelem sjttal,vagy megkenem tejfellel.
2011. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Tojgliba kis só, abba jól megforgatva a kenyér.

Sütés után forró tea és piros arany. :) Nyami.

2011. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy szeretem ha jól meg van áztatva tojásba és vastag a bundája. A tojásba csak egy kis só megy nálam is.


A szüleim fokhagymával szokták megdörzsölni a tetejét, vannak ismerőseim akik ketchuppal szeretik, én pedig porcukorral eszem:)

2011. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
*meg van áztatva tojásban
2011. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Mi az a tojgli?

Nem túl vastag kenyér,és sűrűn rá a tojás. Són kívül nem teszek rá semmi fűszert. Teával szoktam enni.

2011. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tekike99 ***** válasza:
100%
sok tojás, utána rá tejföl és sült bacon. ha lúd, legyen kövér :)
2011. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vöröshagymakrémmel megkenve, tojásba jól beleáztatva, teával. :) Ha már kihűlt és kicsit száraz, akkor ketchuppal.
2011. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

igen a tojásba teszek tejet és fokhagymakrémet is

jól megáztatom kisütöm majd rögtön teszek rá fokhagymát és reszlet sajtot és még kb 30mp be a mikróba a sajt teljesen rápirul hozzá egy forró bögre mézes-citromos tea-tökéletesen vacsora:)

2011. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A tojásokat jól felverem, sót és őrölt borsot teszek bele, jól beletunkolom a kenyereket és máris sütöm, néha teszek rá reszelt sajtot vagy szeletekre vágott fokhagymát.
2011. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

tojásba só, bors, benne megforgatva a kenyér, vékony bundával.

barackos, citromos gőzölgő tea, a kenyér tetejére pedig foghagymás tejfől, vagy ketchup. :) esetleg kovászos ubi vagy savanyú dinnye hozzá :DDD

2011. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!