Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni Németországból...

Hol lehet kapni Németországból (nyugatról) származó minőségi életalapanyagokat?

Figyelt kérdés
Teljesen más a minősége az életeknek, amelyek hozzávalója nyugaton vehetőek meg, mint ami nálunk kapható. Pl: a német nutella vagy a kakaópor minősége sokkal jobb. Nem tudják Pesten hol lehet ilyen termékeket kapni?
2011. nov. 8. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ázsia bt . Itt a világ minden tájárol kapsz alap anyagokat nem csak a keleti dolgok vannak.

német kakaóport szoktam venni.

2011. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

a kérdésre: az "Ázsiában" biztosan lehet kapni minőségi külföldi termékeket.

megjegyzés: szomorú, hogy hozzánk "nyugatról" csak a gagyi,lebutított, de márkás termékek kerülnek.

2011. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Az Aldiban is kapsz német termékeket,jó minőségben.
2011. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az Aldit jól ismerem, szoktam ott vásárolni. Sajnos a nutella, amit ott lehet kapni, azt Lengyelországban gyártják és olyan gejj íze van a német nutellához képest. Az utóbbi 100-x jobb, ezért is kérdezem hol lehet ilyeneket kapni. Az Aldi az jó, lehet ott jó minőségi német árut kapni, csak nem mindent.
2011. nov. 8. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

A rádióban hallottam, hogy a fogy.védelem beismerte, hogy bizony bizony, a Közép ill. Kelet Európában kapható termékek minősége nem éri el ugyanazon márkák minőségét, amit a nyugat-európai boltokban kínálnak.

Kvázi, ugyanaz a márkájú mosópor, vagy mogyorókrém kint jobb minőségű, mint amit ugyanabból a márkából ide hoznak. Ha jól emlékszem a Lengyeleknél vagy a cseheknél bukott ki ez a botrány.

Max a culinaris ugrik még be.

[link]

2011. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem elég, hogy rosszabb a minősége, de még drágább is az itthoni! Sajnos, ez betudható áfa emelésnek, és valuta árfolyam változása miatt is.
2011. nov. 9. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Kapni Pesten csak azt lehet, amit a magyaországi piacra gyártottak. Vagyis a szart. Sajnos el kell menni Burgenlandig ahhoz, hogy normális minőséget vehess. Kőszegi szüleim csakis ott vásárolnak, látom és érzem az ordító különbséget.
2012. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vaterán lehet venni,ha aktuális még a kérdés tudok linkelni is.Én is ezáltal kerültem most ide...
2012. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!