Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet valahol finom télifagyit...

Lehet valahol finom télifagyit venni?

Figyelt kérdés
Gyerekoromban ettem utoljára,és ma vettem egyet.Hááát,majd elhánytam magam. Valami ocsmány kakaótlan vaj volt benne.Ti ettetek mostanában finomat?Vagy ez is megszűnt létezni?

2011. nov. 9. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem finomat sehol............

Már minden téli fagyiban ugyanaz a cukros+kakaós+margarinos töltelék van... én nem szeretem........

2011. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben árulnak most "retro" édességeket, van télifagyi is, de nem kóstoltam, a minőségéről nem tudok nyilatkozni.
2011. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy a télifagyi régen is ilyen rossz volt, de akkoriban nem volt viszonyítási alapod, azért tűnt finomabbnak. Feljebb került a mérce, ennyi.
2011. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen is pont olyan rossz volt, mint most, csak azóta felnőttünk és megváltozott az ízlésünk. :)
2011. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Látom, a másik 77%-osnak is ez a véleménye.

(A 2. 77%-os)

2011. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az mindig is vacak volt, de akkoriban jónak számított. :-)))))) Gyerekdkorunkban még a kockamargarint ettük kenyérre, ma már meg nem enném. Így voltam nemrégiben a dianás cukorral, nagy kedvencem volt, most nem ízlett.
2011. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Már gyermekkoromban (10 éve) is pocsék volt a téli fagyi. De ha erre vágysz, szerintem jobban jársz, ha magad készíted el. Tölcsért lehet venni cukrászdában, jó csoki krém receptekkel tömve a net, finom étcsokival lezárhatod. Szerintem messze veri a mostani téli fagyikat.
2011. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A téli fagyi mindig is tömény cukor volt, ráadásul a legolcsóbb csokiból készült. Nagyon ratyi volt, de kiskoromban néha jól esett. :)
2011. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a téli fagyik régebben is vajkrémesek voltak. Én régen is és ma is nagyon szeretem a téli fagyit és a dianás cukrot is. :) Lidl-ben, kis boltokban lehet kapni őket, ma is. Ettem mostanában finomat, sőt én mindig finomat fogok ki. :)

Régebben mikor kisgyerek voltam még és a nagymamám vett nekem téli fagyit volt a zacskóján belül egy kis kép, vagy matrica vagy műanyag kis játék. :)

2011. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kizárja egymást, régen is ilyen ocsmány volt tényleg. :D Csak anno nem úgy ment, hogy a jobbnál jobb márkás csokikat zabáltuk állandóan. xD Meg ugye a gyerekek ízlése is változik.

Bár valószínűleg akkor se véletlen tették bele a matricát. :D Nekem a szekrényem tele volt velük. xD

Viszont aki javasolta, hogy csinálj otthon, nem mondott hülyeséget, vannak jóféle tölcséres krém receptek. ^^ Bár elég költségesek, az tuti. :/

2011. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!