Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet a starbucks-os...

Hol lehet a starbucks-os termoszhoz hasonló termoszt venni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy szép termoszt, ami nem túl nagy és minden nap magammal vihetném (tehát nem olyan nagy, túrázáshoz valót). Örülnék ha szép mintája lenne. Hol tudnék ilyet venni a Starbucks-on kívül? (Ugyanis az ottaniak túl drágák szerintem.)
2011. nov. 14. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ikeában tök szép színesek vannak, nem tudom mekkora a Starbucksos, de ezek fél literesek.
2011. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Termobögrére vagy termo pohárra gondolsz?

Pl.

[link]

[link]

2011. nov. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hete láttam a Tescoban. Nem tudom a Starbucksnál mennyiért adják, a Tescoban a saját márkás 1500 körül volt (elég gagyinak láttam), ami már ránézésre is jobb minőségű és színes, az volt 2500 körül. Azért a két árra nem veszek mérget, hogy jól emlékszem, de nagyságrendileg ilyen árban voltak.
2011. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A termobögrék mindegyik folyik ... vagy az ivórészen vagy van rajta egykis luk a pára miatt.

Vegyél félliteres termoszt (ikea, teszkó).

2011. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen termobögrére gondoltam, mint amit a második linkelt. Pont olyanra mint az első linkben. Köszi!!

Viszont ha tényleg folyik akkor még meggondolom. Kb fél literes kéne egyébként.

2011. nov. 14. 14:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a Starbucks-ban úgy tudom, hogy 2500-3000 körüliek, amit soknak találtam, de ha már a tescos is ennyi, akkor lehet starbucks marad. De az a hama, amit a második linkelt tényleg tetszik, de vajon az nem gagyi ennyiért?
2011. nov. 14. 14:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Bár én úgy látom, hogy ebben a hama-ban csak online lehet vásárolni, viszont a szállítási költséggel így is 2500 lenne a pohár..
2011. nov. 14. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol laksz, de át is lehet venni személyesen: 1122 Budapest, Krisztina krt. 2-4. :)
2011. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én is szeretnék nagyon egyet, csak még nem tudom, hol szerezzek be, ha más nem marad, akkor én is a hama-sat veszem meg. :) De előtte megnézem a tesco-t, eddig elkerülte a figyelmem.
2011. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg át lehet venni? Szuper! (Amúgy Pesten lakom, azért is sajnáltam h csak online bolt..) Ha beszerezted már a termoszt, akkor várom a véleményeket!! :)
2011. nov. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!