Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Monster...

Mi a véleményetek a Monster Energy energia italról? Ki porbaltátok e? milyen a Hatása? Érződik e valami miután megiszom? Erről van szó: www. Monsterenergy. Com/product/energy. Php

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 22:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
a kék az cukormentes! am szerintem a sárga a legfinomabb
2010. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
a kék cukor mentes és 2x több koffein van benne=) szerintem mindegyik nagyon finom nem az a szokásos energiaital íz :P de nekem a sárga a faw olyan ananász és alma íze van :P:P
2010. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
Mar a Tescoba is aruljak.(vmi 360ft korul) Ez a kedvenc energiaitalom! Isteni az ize, nem keseru, nem savanyu pont jo! es mukodik, a tobbi cucc ( Burn, Red Bull) soha nem ereztem h hatasos lett volna, ez meg nagyon jo, feldobja az embert!
2010. máj. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
A legjobb energiaital
2010. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

Szerintem is a sárga a best, magasan a legjobb energiaital, amit kapni lehet. Az az íz am a maracuja íze, nem ananász vagy alma, de tökmindegy, lényeg, hogy nagyon jól eltalálták. Hatása is sokkal érezhetőbb mint a többi energiaitalnak.

Am nem tudjátok, csak ez a 3 fajta marad, vagy a többit is be fogják hozni?

2010. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
én múltkor ittam zöldet ma pedig sárgát 320ft volt és van benne pár dolog pl vitaminok, ginzeng, L karnitin ami elősegíti a zsírégetést szóval sport előttre szánták szerintem...nekem a sárga jött be legjobban de abba van valamilyen juice
2010. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda az energia italokért, de a Monster kifejezetten tetszik, bár amit a Coca-Cola gyárt az csak jó lehet ;)
2010. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

Épp ez a rossz, hogy a CocaCola gyártja:S

Csak utánzat sajnos, de az íze jó, főleg a sima zöldnek!

Az eredetit nem 300-ért vágnák az arcunkba! :)

2010. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

de irja hogy 31,5 mg koffein van benne

ám nekem olyan jobb kedvem lett töle

ma ittam ilyet elsöre

2010. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
A coca cola csak forgalmazza
2010. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!