Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Monster...

Mi a véleményetek a Monster Energy energia italról? Ki porbaltátok e? milyen a Hatása? Érződik e valami miután megiszom? Erről van szó: www. Monsterenergy. Com/product/energy. Php

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 22:34
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

az előzőnek igaza van. A coca-cola csak forgalmazza 1-2 hónapja kezdte forgalmazni azelőtt írórszágból importálták:akkor még 7-800 FT volt 1 doboz de mióta a CC forgalmazza kb 300 forintért bárhol beszerezhető. Nekem is a sárga a kedvencem és remélem hogy később a többi ízt is lehet majd itthon kapni...

egyébként külföldön legalább akkora híre van mint mondjuk a red bullnak, sok extrém sportolót támogat

Magyarországon is elterjedt vmilyen szinten de inkább itt a bicósokra,motorosokra gondolok:ezt csak azért mondtam h ne legyenek ilyen tévhitek h pl. a coca-cola forgalmazza :)

2010. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
bocsánat, előző válaszomat kijavítanám:nem a coca-cola készíti
2010. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
2009-05-10 09:42 32mg/100ml van benne
2010. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Messze a legjobb energiaital a világon a Ripper a kedvencem, imádom az ízét! Hatásáról csak annyit, h orvosom szerint "immunis" vagyok a koffeinre, szóval rám 1etlen energiaital sem hat úgy, mint másra
2010. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Szerintem is ez az egyetlen olyan energiaital ami tényleg felpörget.

Amerikába jóval ismertebb mint a redbull meg ezek, európába sajnos kevésbé.

a rallyba és a bmxbe sokszor találkozhattok vele

[link]

2010. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
ÚGYAN OLYAN SZAR MINT A TÖBBI -,-"""""""""
2010. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

én eddig 1x ittam, akkor sárgát és...... undorító h mennyire édes volt, mint vlmi szirup, felét megittam utána raktam bele pár jeget gondoltam nem lesz annyira édes de nem sikerült UNDI...

többet nem veszek ilyet

hatása? megmondom SEMMILYEN brrr ne is gondoljak erre többször

nem értem h miért magasztalja mindenki ennyire a Monster energia italt....:S

2011. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én szerintem még a sparos is finomabb tőle. Egyébként ha ezer évente egyet iszok, akkor az hell, vagy jump.
2012. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 lowo98phail válasza:

Már ithon is kapható.

Monster Enegy Magyarország :D

2012. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!