Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonald's -os kaják (sajtburg...

McDonald's -os kaják (sajtburger, BigMac) meddig tárolhatóak anélkül hogy megromlanának? Ha kihűlt lehet -e mikróban melegíteni anélkül hogy elromlana az íze, ugyan olyan marad -e mint amikor elhoztam a Mekiből?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 11:40
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:
63%

Az íze olyan marad, de az állaga nem (megpuhul).

Egyébként állítólag hetekig elállnak, annyira tele vannak nyomva tartósítószerrel.

2011. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
A sültkrumpli az csak frissen jó, a szendvicseiket ettem már másnap reggel, mikróban megmelegítve, az ízük jóvolt, csak az állaga volt kicsit szottyadtabb :) Viszont nem romlik meg hamar, mert tele vannak tartósítóval!
2011. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez jó, tök ugyanazt írtuk! :)))
2011. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
No, akkor itt vagyok ellen példának. Nekem igazándiból ez az elviteles változat nem felel meg. Ha akkor ott, melegen "frissen" nem eszem meg, akkor már nem kell. Nekem már nem jó az íze. Az állagát már előttem is említették. A krumplit meg imádom, ha sikerül kifogni, hogy még meleg. De ha kihűlt már végképp nem kell.
2011. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

itt egy cikk, nem tudom mennyire igaz, vagy sem:


[link]

2011. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 2 napig, mondjuk tovább nem próbáltam...A mekiben amúgy pár órán belül eldobják, ha nem adják el az adott szendvicset. Mondjuk szerintem ilyen ritkán van.
2011. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még várok személyes tapasztalatokat.
2011. nov. 18. 21:26
 8/12 anonim válasza:
100%
Én múltkor találtam a kocsiba egy megmaradt sajtburgert. Kb 4-5 napos lehetett. Megettem. Jó volt!
2011. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet mikróban újramelegíteni. Az íze sem lesz már olyan finom és jó, meg az állaga sem lesz már olyan mintha frissen kapnád a Mekiben. De ehető.

Én is ettem már meg 2-3-nap múlva mekis kaját sült krumplit. Egy kicsit száraz volt. De azért finom és jó volt. De azért frissen a legjobb! :) Nem romlik meg azért pár nap alatt.

2011. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
30%
Ha kiteszed a napra egyhétig olyan jó íze lessz hogy megnyalod mind a tíz újjad
2012. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!