Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi van a gyrosban? Még sosem...

Mi van a gyrosban? Még sosem ettem, nektek ízlik?

Figyelt kérdés
Van benne hagyma? Mustár/ketchup? Mi van még benne, leírnátok nekem légyszi? :) Köszii :)
2011. nov. 16. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hús (csirke vagy disznó, esetleg bárány), mindenféle görög fűszer, salátaöntet, hagyma, paradicsom.
2011. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt van egy recept róla, én nagyon szeretem :)
2011. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi!! Még azt kihagytam a kérdésből, hogy ezt hogy szokták enni ha nem tálból eszik?? Pl ha az utcán eszik, akkor hogy? Mert harapni ezt nem lehet nem? Szóval hogy? :D
2011. nov. 16. 22:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pitába teszik :)
2011. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, de abból hogy lehet kienni? Harapni lehet? Vagy kézzel?

Bocsi hogy ilyen hülye kérdéseket teszek fel, de a barátaimnak nem merem :D Legalább itt névtelen maradok :D

2011. nov. 16. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Abba már annyira összetömörítik, hogy lehet belőle harapni. :)
2011. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem isteni kaja... Bár én a Gyros-tálat jobban szeretem sült krumplival, de pitában sem rossz. Sőt! Van házi készítésre Maggi vagy Knorr Gyros alap, az is finom.
2011. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát harapni kell, de persze hullik mindenfele :) Mi teszünk bele uborkát is, és sok helyen tesznek bele káposztát, én lilakáposztával nagyon szeretem :D De pl görögországban úgy ettem, hogy a pitát nem kilyukasztották, hanem ilyen furcsa olajos volt, és csak félbehajtották, mint egy taco-t és husi, paradicsom meg hagyma volt benne, a tetején meg valami szósz
2011. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok :) Holnap lehet h eszek végre, megkóstolom :P
2011. nov. 16. 22:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre mindenképpen ülj le, mert utcán ha nincs gyakorlatod benne, csak úgy tudod enni, hogy összevissza potyog és folyik. Én ha nem akarom összekenni magam, még kést-villát is veszek hozzá, bár kézből is megehető, csak az veszélyesebb :D
2011. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!