Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a párom nem...

Az normális, hogy a párom nem eszi meg a csirkemellet, mert nem ízlik neki, a pulykát meg imádja?

Figyelt kérdés
Szerintem tök ugyanolyan az ízük:S
2011. máj. 11. 14:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanolyan az ízük. Egyébként nem lehet mindenki egyforma.
2011. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém a csirke semmilyen alkatrészét nem eszi, mert undorodik tőle, a pulykát meg ő veszi.

Sok férfi van, aki a nagyobb testű állatokat eszi szívesebben.

2011. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%

Normális. Én a disznóhúst nem tudom megenni, mert érzem rajta az "ól" szagát.

Nem vagyunk egyformák.

(De páromnak megfőzni megfőzöm.)


Üdv!

2011. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt pont fordítva van :D A csirkét imádja, a pulykát meg megeszi ha az van, de inkább kihagyja.
2011. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
A pulyka finomabb. Én mindkettőt szeretem, de nem ugyanolyan az ízük.
2011. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem eleve nem normális, ha valaki elmúlt 12, de még ott tart, hogy X ételt nem eszik meg... -.-' Nehogymár... Elkényeztetett majmok
2011. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Mi bajod? Te talán megeszed ami nem ízlik? Jó, te dolgod, de más hagy ne egyen már olyat amit utál...
2011. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

SZtem ku.rvára nem dedós dolog.

Én elkezdhetném sorolni mennyi mindent nem ehetek meg különböző érzékenységek miatt....illetve könnyebb lenne azt, mit ehetek...hát ha ettől dedós vagyok....

MEg mondjuk azért, mert -bár nem ehetek orrbaszájjba, de megkóstoltam- a sóska jobban izlik nekem sós mártásklént, mint cukorral...akkor jó..az vagyok ;)

2011. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.Én pl utálom a pulykahúst,a csirkét imádom.És teljesen más az íze,nekem az a fura,hogy Te nem érzel különbséget :)
2011. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
42%

Sokan meg a pulykát nem szeretik.

De szerintem is gyerekes dolog, 5 évig voltam kollégista, nem volt rossz a konyha, a végére a tökfőzelékből is repetáztam, pedig előtte gyűlöltem (igaz, azóta sem ettem, önszántamból nem eszem meg). Megszokás és szükség kérdése.

Szerintem szánalmas, hogy az ismerőseim közül sokan öklendeznek, ha porcdarabot találnak a sonkában. Örülni kell, hogy van mit enni, főleg ha hús.

2011. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!