Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyszerű saláta? EZ így jó?

Egyszerű saláta? EZ így jó?

Figyelt kérdés
Keresek egyszerű, főzés nélküli recepteket neten, de semmi olyat nem találok, ami jó lenne, ezért gondoltam, hogy szeretnék valamit magam kiügyeskedni. Összetevői lennének: sonka, kukorica, esetleg répa, paprika, sajt... ezekből szeretnék valamit csinálni, valami salátát, majonézzel... MI kellene még bele?

2011. nov. 17. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én ízlésem szerint a paprikát kihagynám, helyette egy db. uborkát és (esetleg) 1-2 főtt tojást beledarabolva. Ezek után akár majonézzel, akár tartárral, akár csak síma joghurt/kefír öntettel. Felséges.
2011. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, egy kis tojás sem árthat neki. Köszönöm a választ :)
2011. nov. 17. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, en ezeket szeretem a salataba tenni : salata,kukorica,sonka,kigyouborka,olivabogyo, mehet bele fetasajt is, esetleg egy kis fustolt lazac vagy tonhal, es yoghurtos ontet!
2011. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kis hagyma, és fűszernek oreganó vagy bazsalikom. Ha teszel bele paradicsomot, akkor egy kis modzarella is mehet bele.
2011. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!