Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az új munkahelyemen van, itt...

Az új munkahelyemen van, itt sajnos nincs az ebédet úgy kell megoldani, hogy otthonról viszel valami kaját, vagy a közelben lévő étterembe mész enni, ami viszont nagyon drága. Van itt olyan aki otthonról hord magának ebédet, általában mit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt amit ebédre főznék. Nyilván nem levest, de egy műanyag dobozban "másodikat". Szerintem logikus... vagy szendvics.
2011. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs valahol egy kínai vagy ilyesmi? Az nem drága, bár tény, hogy nem nehéz megunni. :) Amíg én hordtam ételt, addig simán az előző napi vacsora maradékát vittem el, vagy azt amit amúgy is csináltam volna aznapra. Húsokat körettel, akár levest is ha van jól záródó edény, főzeléket, zöldségeket stb. Uzsonnának meg gyümölcsöt, csokit, édességet, ilyesmit. :)
2011. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Rizseshúst, paparikás krumlit,sülthús krumlival uborkával, rántothús rizzsel, tökfőzelés fasirtal.
2011. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én és a férjem is minden nap visszük az ebédre valót munkába. (Persze csak munkanapokon.) Vagy azt visszük, amit főztem ebédre (néha óvatosan én még sűrű leves vitelét is bevállalom). Vagy szendvicset készítünk, és itthon vacsorára eszünk főtt ételt.
2011. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
paprikáskrumpli, rakottkrumpli, rakottkel, káposzta, milánói, káposztástészta, zöldséges tészták, sajtos-tejfölös tészta, főzelék-főleg pkáposzta, sóska főtt tojással, krumplival, fasírtok, rizseshús, rizs rántott gombával, hússal, karfiollal, máj főtt krumplival, tarhoynáshús, tarhonyáslecsó, vajaskrumpli pörkölttel, székelykáposzta, lencsefőzelék sült virslivel,
2011. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!