Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a Mc Donald's-b...

Hogy is van ez a Mc Donald's-ban? (Lent! )

Figyelt kérdés
A múltkor bementem a mc donald'sba olyan reggel tájt és kértem egy sajtburgert. Azt mondta az eladó, hogy még nem lehet venni. De akkor hány órától lehet, És reggel miket lehet venni? :D Vannak ilyen reggeli menük is? Pl??
2011. nov. 22. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A McReggeli ideje alatt 10 30-ig csak ezek vannak: [link]
2011. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

10:30-tól van rendes kaja, addig ilyenek vannak, mint a Toast (dupla sajtos, sonkás, baconos de nagyon vékonyak), különféle McMuffin-ok (gyakorlatilag kisméretű burgerek fura lisztes zsemlében). Tojásos kaját nehogy vegyél, az ízéből ítélve akár spermából is lehetne. Van még valami "Amerikai Palacsinta" (kb. 2 szarul megsült édes tésztalap valami undorító szósszal és kb ennyi.


Minden reggeli kaja nagyon drága ahhoz képest, hogy mennyire kevés tápérték van bennük és az a legrosszabb, hogy a "reggeli időben" nem lehet alternatívaként rendes kaját venni. (A burger king-ben pl. lehet). Ezt az egész reggeli cuccot szerintem csak ilyen menőző sznobok élvezik.


Az bosszant a legjobban, amikor kocsival vagy vonattal indulnék tök messzire Pestről kora reggel és meki kaját akarok vinni az útra, de nincs más csak ez a fos reggeli, aki kitalálta rohadjon a pokolban

2011. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 22. 22:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah és mennyibe kerül egy csirkés McMuffin?
2011. nov. 22. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem ízlik a Mc regeli :) És tényleg kevés és nem jó.(Nem vagyok kövér:))
2011. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csirkés muffin 450 körül van darabja.

A tojásos cuccok meglepő módon TOJÁSBÓL vannak, nem olyan vészesek, sokan szeretik. (Oké, én pl. nem. :D) És nem csak sznobok veszik meg, ha valaki bejön, nem kap sajtburgert és éhes, akkor megveszi, sőt, vannak olyanok is, akik csak reggeli időben járnak be.

Magánvélemény: a mekiben nincs olyan, hogy "rendes" meg "normális" kaja, oly mindegy, hogy reggel vagy napközben kajálsz-e ott.

2011. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!