Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Túl sokat ettem (észrese...

Túl sokat ettem (észrese vettem, és csak ettem csak ettem. )! Hányingerem van. Mit tegyek hogy elmúljon hányás nélkül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nekem is szokott lenni :/ olyan szar

ülj le egy kicsit és pihenj,majd elmúlik

2011. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.Ez biztos beválik?
2011. nov. 26. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor állni szoktam, járkálni. Kb. negyedóra, és jobb lesz. Persze nekem nagyon gyors az anyagcserém, úgyhogy lehet hogy neked tovább tart. És ne ülj vagy feküdj le, mert azzal csak még jobban felnyomod a gyomrod!
2011. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na akkor most döntsem el kinek higgyek?
2011. nov. 26. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és próbálj nagy levegőket venni (lehetőleg frisset), én is úgy szoktam.
2011. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó és gyors válaszokat!
2011. nov. 26. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Igyál. Az biztos segít. De ne fél litert! Csak pár kortyot. :)
2011. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár korty langyos citromos tea, vagy vízből készített citromos limonádé. A savanyútól megszaporodik a gyomorsav, ezáltal nő a gyomor emésztő-képessége. De ha bírsz (cukor nélkül) megenni egy szelet citromot (esetleg iszol rá egy korty vizet), az is segít.
2011. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Libafröccsöt kell inni. (Régi népi praktika.) Kevés ecetet egy kis pohár vízbe, tenni, majd beleönteni egy mokkáskanál szódabikarbónát. Abban a pillanatban meg kell inni, amint beledobod, és nagyon habzik.
2011. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!