Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a teában...

Lehetséges, hogy a teában nincs annyi oxigén, mint a sima vízben?

Figyelt kérdés
Mert azt állapították meg nálam, hogy kevés az agyam vérellátása. Kiváncsi vagyok, hogy ez kapcsolatba hozható-e azzal, hogy az utóbbi időben, inkább mindenféle gyógynövény és egyéb teákat ittam, igy a szomjuságérzetem hiányában a csapvizet hanyagoltam.
2011. nov. 26. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
te hal vagy és kopoltyúval lélegzel?
2011. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a vérellátást inkább mozgással lehet orvosolni. a teának semmi köze ehhez.
2011. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha hideg a tea,abban is van oxigén..az a lényeg,hogy ne csak meleg folyadékot igyál.A halak is a hideg vizet szeretik,a melegbe nincs annyi oxigén és megfulladnak.Érdekes módon,az én szomjamat csak a hideg víz,vagy bármilyen más hideg folyadék oltja,még télen is hűtőbe teszem az ásványvizet.És ez nem hülyeség,mielőtt bárki lehurrogna!Nézzenek utána!
2011. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Milyen jelei voltak annak,hogy kevés az agyad oxigénellátása?Állandóan fáradt voltál?csak azért kérdezem,mert tartok tőle,hogy ez nem nálam is fennáll.Mit javasoltak?Kell valami gyógyszert szedned?
2011. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mozgás, napi séta a friss levegőn és agyi vérkeringést serkentő értrend kiegészítők lennének célszerűbbek.Hogy mit iszol, annak erre nincs különösebb befolyása.Persze ne vegyük számításba az alkoholt, mert az természetesen kerülendő!Azért a napi legalább 1,5 liter körüli folyadékmennyiség elfogyasztása ajánlatos.
2011. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kiegészítésben rosszul írtam. Vérellátás helyet oxigénellátást akartam írni. Köszönöm a válaszokat, szóval a hideg vízben több az oxigén, erre lettem volna kiváncsi. A mozgással, és a folyadékmennyiséggel nincs gond.
2011. nov. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!