Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jó ez az étrend? ( 12éves vok...

Jó ez az étrend? ( 12éves vok :$ )

Figyelt kérdés
reggeli: gabonapehely tejjel ebéd: borslóleves + gombapörkölt csőtésztával vacsira: tea + francia saláta meg ettem ma sütit almát banánt és elrágtam egy répát :))
2011. nov. 30. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A franciasaláta nem az igazi: tejföl, majonéz... A sütit inkább kerüld! Lehet, hogy összességében kevés a fehérje.
2011. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, mi a célod, ha mindennap gombapörköltet eszel, előbb-utóbb meg fogod unni. A gabonapehely helyett inkább egyél szendvicset paradicsommal, paprikával, uborkával. Vagy legalábbis, néha egyél inkább azt! Fő a változatosság! Az jó, hogy eszel gyümölcsöket, vizet inni se felejts el. Este viszont nem kéne igazi teát (fekete, zöld, fehér) innod, hanem inkább gyümölcs vagy mentateát. Jobbat alszol.
2011. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 monster under yo bed ***** válasza:
43%
bújj el
2011. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vok?

[link]

2011. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még sportoltál is mellette 1-2 órát, akkor elmegy.
2011. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hülyegyerekek kíméljenek a hülyeségeiktől

köszönöm ^^

2011. dec. 1. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!