Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kávéfőző?...

Melyik a legjobb kávéfőző? Nem kapszulás, nem filteres, hanem ami presszókávét tud főzni

Figyelt kérdés

Legjobbat úgy értem, hogy:

Finom kávét főz

Megbízható



2011. dec. 1. 07:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nekem a német típusú préselős van:

az aljára teszel kávét, melegítesz vizet egy külön edényben és azzal leöntöd

kicsit állni hagyod, megkevered és a szűrős tetejével lepréseled

:-)

2011. dec. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kotyogós a legjobb
2011. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jaja kotyogós a legjobb
2011. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 tekike99 ***** válasza:

szerintem ez:

[link]

megbízható, finom kv, évtizedek óta gyártják (csak most már szebb kivitelben) és véletlenül magyar is...kuriózum

2011. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szarvasi, az bírja a strapát (nem ez az új agyondizájnolt..., azt nem ismerem)
2011. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve van ilyen szarvasi kávéfőzőm. Nagyon jó kávét főz,nem cserélném le semmivel.
2011. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A Szarvasi az ász, arról nem is beszélve h apró alkatrészeket is lehet hozzá venni, gumigyűrűt vagy mi már eltörtük az üveget is amibe kijött a kv és lehet kapni hozzá újat.
2011. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Akkor egy kicsit pontosítok.

Én is szarvasi párti voltam mindig is. Kb. 20 éve ugyanaz a gép van a szüleimnél. Semmi gond vele. Amikor elköltöztem otthonról, én is ilyet vettem mert bevált. Azóta 2 is elromlott: az egyik 2 év, a másik alig egy év után. Valami gáz lehet az új szériákkal... A szüleim 20-on éves gépe még meg van.


Ezért keresek mást. Szóval a szarvasi nálam kizárva. Vagy egy jó szervizt ha tudtok ajánlani... Bár nektek meg szerencsére nem volt szükségetek rá.

2011. dec. 1. 09:24
 9/17 anonim ***** válasza:
Sima kotyogos ,
2011. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az lesz...


Azon belül kell valamire odafigyelni?


Bár... valahogy attól is félek: egy másik rokonomnak olyan van. Valószínűleg az is el tud romolni, mert az meg olyan hígra főzi a kávét, mintha csak simán meleg vízzel lenne leöntve

2011. dec. 1. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!