Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sir Morton fekete tea vagy...

Sir Morton fekete tea vagy Lipton fekete tea? Szerintetek?

Figyelt kérdés
nekem mind a 2 ízlik :D szerintetek? nem tudok dönteni

2011. dec. 1. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kettő márka teái közül közül a Lipton Yellow Label és a Russian Earl Grey a nyerő.
2011. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a szőrmorton fincsibb szerintem:)
2011. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
lipton teák :
2011. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
szörmorton* :D
2011. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen lipton
2011. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Lipton Yellow Label :)
2011. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ha egy árban lenne a két tea akkor Liptonra tenném a voksom, de mivel a Sir Morton tea általában 200 Ft körül van, a Lipton Yellow Label vagy az Earl Grey pedig 450-500 ft körül mozog, így ár/érték arányt tekintve a Sir Morton teát hoznám előnybe. Én nagy fekete tea fogyasztó vagyok és sokszor próbáltam már mindkét márkát. Jelentős különbség nincs a két márka között, sőt a Sir Morton Earl Grey teája finomabb is a Liptonénál, szóval aki 100 %-ig ragaszkodik a drágább teához, mert nagyobb márkanév, akkor szimplán csak a sznobság és a tv reklámok áldozata. Megemlíteném még a Lipton Green Label teát, ami egy gyengébb minőségű fekete tea a többihez képest, ez az árán is mutatkozni 250 Ft körül van. Gyengébb ízt, gyengébb illatot tapasztalhatunk a Sir Mortonnál. Sajnos sok olyan embert ismerek aki "teaszakértőnek" mondja magát, de csak a Lipton, Twinnings márkákig látnak el, mert annak nagy a neve és az ára...
2013. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Lipton sima Earl gray teájától valóban jobb a Sir Morton, ár-érték arányban mindenképp, de nekem ízre is. A márka pedig valóban nem garancia arra, hogy jobb lenne mint az olcsóbb. Ha már meg lett említve a Twinnings... Ízre szerintem sokkal jobb a Liptonnál, Sir Mortonnál, de nem ér annyival többet, mint amennyiért adják. Akkor már inkább irány a teaház, és ott veszek még finomabb, minőségibb teát olyan árban mint a Twinnings, vagy még olcsóbban.
2013. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sir Morton Garzon
2014. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!