Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb bevásárlóközp...

Melyik a legjobb bevásárlóközpont?

Figyelt kérdés
Melyik az a bevásárló központ, ahol viszonylag olcsón lehet kaját kapni?Melyik az ahova felesleges menni?
2011. dec. 1. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

tecsó


Szerinted mér van a fél országnak Fila táskája? Mert azt tartják a legolcsóbbnak és mindeki ott vásárol :D

2011. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a tesco. De attól is függ, mit veszel, van amit pl. lidliben feleannyiért megkapsz.

De úgy általában az alapvető ételek a tescoban a legolcsóbbak.

2011. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
legjobb <> legolcsóbb. először a legjobbat kérded (ami nem a Tesco szerintem), aztán a legolcsóbbat, ami már inkább az.
2011. dec. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Spar :)
2011. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te most mikre gondolsz? Ilyen plázaféleségre vagy hipermarketre?

Plázaféleségekben (felénk ezeket hívják bevásárlóközpontnak) egy ezres alatt nehéz tisztességesen megkajálni, max ahol menü van, de nem várj, hű de jó minőséget.

Hpermarketek közül meg nehéz megmondani melyik az olcsóbb mert van ahol pl a kenyér van jó áron, máshol meg a tej. Talán Tesco és Auchan. Az ilyen Lidl félékbe csak nagyon ritkán járok.

2011. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom a Tesco-t. Az Auchan ezerszer jobb.

Én dolgoztam Teszkóba, ne kérdezd, miket láttam...


Nálunk XXII. ker. ott van a Savoya park (Auchan), meg a Campona (Tesco). Az Auchan minősége jobb, mindenben, és olcsóbb, mintegy 5-10%-kal. Az rengeteg a bevásárlásnál.

2011. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem mindenhol van Auchan
2011. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pl Pécs környékén egy Auchan sincs, talán jövőre...
2011. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Auchan -.-' Akinek van kocsija és pesti neki jó is. Nekünk nincs kocsink, így ha megyünk, ki kell villamosozni a város legszélére és onnan még buszozni.
2011. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem túl pontosan fogalmaztam.Olyan helyre gondolok, ahol kaját és nem szemetet meg műkaját lehet kapni normális áron.Végül úgy döntöttem a sparba megyek.De legközelebb tuti meglátogatom az Auchan-t is:)Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 8. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!