Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szívesen kipróbáltok új...

Szívesen kipróbáltok új ételeket is, vagy inkább maradtok a hazai, hagyományos ízeknél?

Figyelt kérdés
Én speciel nem szeretek új különleges ételek kipróbálni, semmi ilyen egzotikus dolgokat.. Jó kis nokedli pörkölt az az igazi :D
2011. dec. 2. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szivesen kiprobálok,újdonságokat. A magyar kajánál nics jobb ,de néha kell a változatoság...
2011. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ.

Itthon nem főznék olyan ételt amit még nem kostoltunk.Max kicsit változtatok egy ételen, vagy ha már az össze tevőket együtt, de más formában fogyaztottam.


Étterembe szintén nem rendelek olyat amit még nem ettem.


Ha vendégségbe megyek pl. vacsizni és ott valami új, egzotikusat tálalnak akkor talán megkóstolom, feltéve ha nem csiga vagy tücsök.

Bár ezt a gondolatomat saját magam cáfoltam meg, amikor Mallorcán voltunk és svéd asztalos vacsora volt.Nem voltam hajlandó semmit megkostólni, pedig "ingyen" volt.1 hétig csak gyümölcsöt ettem

Szóval összeségében tartok az egzotikus dolgoktól.

2011. dec. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!