Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A nescafe 3in1 -ben sok cukor...

A nescafe 3in1 -ben sok cukor van? Többi cukor van benne, mintha valaki inna egy sima kávét 2 cukorral?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van benne. Nemrég néztem őket végig. És mennyi adalék van bennük! Jobban jársz, ha lefőzöd vagy instant kávét készítesz, és teszel hozzá cukrot. Abban legalább tudod, mi van.
2011. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy akkor inkább igyál sima instantot, ha nem akarsz főzéssel kínlódni.

A minőségi instant kávé 100% kávéból készül, hozzáadott adalékok nélkül. Ezt is tudod kedved szerint ízesíteni cukorral, tejjel, habbal, stb.

2011. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy a sima instant kávét sokkal olcsóbb összetejezni és -cukrozni a saját ízlésed szerint. Egyébként szerintem kb 2-3 cukor van benne.
2011. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tuti több van. :D én 3 kanál cukorral iszom a kávét, de nekem ezek a 3in1-ok túl édesek.

Amúgy ha már ilyet iszol, inkább vegyél 2in1-t és tegyél hozzá cukrot, mert azokban több a kávé, és ízlés szerint cukrozhatod, vagy sima instant kávét.

(és bocs, offolok, de valaki nem tudja hol lehet kapni kotyogósba olvadóbiztosítékot? már rosszul vagyok a porkávétól XD)

2011. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Reggel kotyogós főzős kávét iszok én is ,csak késő délután szoktam ilyen 3in1-et inni ,mert tanuláshoz pont eléggé felfrissít ,míg a főzős kávé már erős lenne délutánra. De ha nagyon egészségtelen akkor inkább hagyom a francba :)

2011. dec. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!