Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kollégisták, Ti hogyan oldjátk...

Kollégisták, Ti hogyan oldjátk meg az étkezést? Éthordóban hoztok otthonról 7végente?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szoktam hozni otthonról, de az általában már hétfőn elfogy. a többi napon hideget eszek, vagy kajáldába megyek
2011. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiam kollégista. Az iskolában 3-szor étkeznek. Ők nem mennek hetente haza, így megoldják: pizzát rendelnek, vagy kimenőjükbe gyors étterembe esznek.

Mivel mi közel lakunk a koleszhoz, 2 hetente bevásárolunk neki, vagy ha nem ízlik neki a kollégiumi kaja, akkor viszek be neki otthonról.Van a hálójukba egy hűtő is, meg mikró.

2011. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha jó a kaja akkor a koliba kaja, ebédelni majdnem mindennap ott szoktam

hétvégente hozok főtt kaját az szerdáig kitart, rizs sült/rántott hússal, paprikáskrumpli, rakottkrumplu, székelykáposzta, rizseshús, tarhoynáshús, rizskoch, giba, derelye, paradicsomoskposzta fasírttal, rántott sajt, gomba petrezselymes krumplival, bolognai, palacsinta, mákos/diós/káposztás tészta, krumplis tészta-ezek szerdáig is elállnak

vacsira szoktam hozni toast kenyeret, májkrém, dobozos tonhal, 1-2 csomag felvágott, sajt(kördobozos, szeletelt) kígyóubroka, 1kilo alma, mandarin, narancs pár db banán, joghurt, kefír, pár db paprika, túrót, mozzarella sajtot, zabpelyhet, mazsolát, mandulát, zacskós leves(de ez általában ritka hogy ilyet ennék), pár db répa, virsli, tej ezekből vacsora, reggeli és az étkezések között valami kisebb kaja

2011. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem minden koliban van lehetőség kajálásra
2011. dec. 7. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Kéthetente járok haza, egyszer nem ettem még menzán, de heti 7 napból 6 nap biztos főtt kaja van. Első két napban az otthonról hozott ételt eszem, aztán főzök, sütök. Virslit, ilyen-olyan tésztákat, tojást, rántott húst, krumplit, palacsintát, leveseket. Úgy jöttem el otthonról, hogy tojást se főztem soha. 5. hónapja vagyok koliban, azóta már nem kihívás főznöm. Olcsóbb is, gyakorlom is, hogyan kell.

19L

2011. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!