Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kaja hizlal a legjobban?

Kicsi Robi kérdése:

Milyen kaja hizlal a legjobban?

Figyelt kérdés
szeretnek par kilot felszedni de nem megy.hogy lehetne ezen segitteni.enni persze eszek es nem is keveset de sajnos nem ragad ram semmi.
2011. dec. 7. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Tudod azt szokták javasolni, ne a hízásra törekedj, mert a zsír káros,csúnya, blablabla, hanem izomépítésre törekedj.

De ha annyira akarsz pár kilót, egyél meg egy tepsi zserbót. Kalóriabomba a benne lévő baracklekvár, dió, csoki miatt. Ha még ráiszol 1 liter kólát, és eszel hozzá egy nagy adag sült krumplit, egy napi étkezésed olyan hizlaló, hogy nem létezik, hogy ne ragadjon rád legalább fél-1 kiló. Én volt hogy egy nap csak így ettem, és 2 kiló rám ment. Azt szokták mondani, hogy csak az ember belében van még a kaja, azért a "súlygyarapodás" de én hízékony vagyok, és szigorú diéta közben engedtem el magam egy napra, és rám rakódott. Két hét volt, mire le tudtam birkózni. XD

2011. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó amit az előző írt, én írok neked másikat is (hogy ne legyen annyira egyhangú az étkezésed)

Friss, meleg, fehérkenyeret megkensz disznó vagy kacsazsírral, beborítod csípős házikolbásszal, paradicsommal, zöldpaprikával, és nekiülsz jóízűen befalni az egészet. Utána esetleg még valami magas cukortartalmú gyümi (pl. szőlő, barack, hasonló) = garantáltan meglátszik rajtad egy pár nap, hét múlva.

2011. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi.megprobálok mindent :)
2011. dec. 8. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
első: igen azt szokták mondani, és ez igy is van, látom nem nagyon vágod h mi hogy müködik benned. Ha egy nap bezabál és este rááll a mérlegre természetesen többet fog mutatni mivel tele zabálta magát megméri magát 3nap után és vissza áll a régi súlyára, MIVEL KIÜRÜLT A GYOMRA!!!! ezt húzamosabb ideig kell csinálni hogy sokat eszel, de persze ha gyors az anyagcseréd akkor akármennyit eszel nem fogsz hizni, ilyen a genetikád, mindenki más.
2011. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit még ettem, és meghíztam tőle, az ez:

minden este 6-kor megkentem 6-8 kiflit vajjal, raktam rá pick szalámit, és amikor leharaptam egy darabot a kifliből, még megkentem a következő harapást is külön. Erre ittam fél liter kakaót rend szerint.

Vagy reggel délben este étkezéskor 2-3 kiflit katonákra szeltem, a katonákra katona-szalonnákat, és azt eszegettem, szintén 3xfél liter kakaó mellett.

2011. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ma 15:20 én nem eszek cukrosat, zsírosat, semmi ilyesmit. Se csoki, se süti, se kóla. Régen így ettem. És sokat, nemcsak ebből, hanem úgy mindenből. Aztán váltottam, és sokat fogytam. Mivel kevesebbet ettem (nagyon) ezért minden ilyen bezabálás alkalmával megugrott a mérleg, és sajnos 3 nap nem volt elég, hogy visszaálljon. Naponta méregettem, szóval tudom. Két hét kellett, mozgás mellett.
2011. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyél zsíros kajákat! Pl.: zsiros hús, zsiros tej. 1 óra múlva menj edzeni, ettől fogsz legjobban hízni! Én is így híztam!
2015. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok idiota komment... Emberek! A zsir nagyon fontos, hiszen vannak zsirban oldodo vitaminok, hat ne oruljetek mar meg...
2016. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!