Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi fasírtot/töltött...

Mennyi fasírtot/töltött dagadót, sonkatekercset/kaszinótojást, salátát és gyümölcsöt ennél meg egy délutántól hajnalig tartó lagzin?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon szeretek enni, de mivel nem vagyok egy Bud Spencer , így 35 ember adagját biztos nem tudnám bemajmolni.
2009. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek mid olyan "rájárós" kaják, amihez nem kell leülni. Én ráadásul imádom is ezeket, úgyhogy szerintem én félóránként bedobnék belőlük egy-egy tányérkával (mindenből egy-egy darab, + egy kis kenyér). Gyümölcsöt nem erőltetem, összeveszik a sörrel!
2009. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, de én nem mennék el olyan lagzira ahol csak hidegtál a kaja.

Ugyan is nem arról szól a lagzi,hogy egész éjjel eszegetek. Hanem van egy vacsi, kiadós vagy kevésbé annyi fogásos ahányat megengedhet magának az ifjú pár. Aztán meg éjfélkor van egy kis fasirt, töltött káposzta vagy ilyesmi.

2009. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21:56 megkérdezhetem, hogy mi a probléma vele? Szerintem a barátaim/rokonaim meg fogják érteni, és örülnek, hogy velünk ünnepelhetnek. Amúgy meg tudják, hogy mi álljuk és nem pedig úgy összedobják nekünk. És a minimálbér mellett nem könnyű még erre is félretenni.
2009. máj. 15. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Min. bérből drágább a hidegtál. De ti tudjátok mit akaratok. Mint előttem is írták ezek olyan rájárós kaják. Elég érdekes lesz az tuti, a táncolók közt tányérral a kezükben egyensúlyzózó vendégek.

Hidegtálat inkább a vendégfogadáshoz illik tálalni. Ennyi a probléma. Ha megértik a barátaitok akkor legyen egy egyszerű húsleves és valami sült húsos tál hozz körettel. Nem drágább a hidegtálnál egyszerű és leülteti a vendéget arra az időre míg eszik. Ugyanis a vacsorának pont az a lényege, hogy az égésznapos menetelés után kicsit leüljetek együtt. Kérhetitek,hogy hozzon mindenki egy tálca sütitvagy totá és így csak a menyasszonytortára kwll költenetek. Igazán nem értem miért kell puccoskodni.

2009. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még annyit,hogy hidegtál esetén nyári melegben nagyobb az esélye egy jó kis ételfertőzésnek... nincsenek átfőzve az ételek, egész éjjel kint áll és a kánikulában hiába a legjobb a hűtés előfordulhat.

Ha így lesz biztosan emlékezetes lesz a mézeshét is a kórházban a vendégekkel.

2009. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!