Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kajáktól lehet gyorsan...

Milyen kajáktól lehet gyorsan sokat hízni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sovány csak egy picit szertnék hízni, főleg combra és popsira !! ( 164 cm és 48 kg )
2011. dec. 15. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen McDonalds-os gyorskajáktól pl.,na meg amiben sok a szénhidrát:)
2011. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minél több benne a tartósítőszer és adalék anyag annál jobban hízlal.
2011. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Genetika határozza meg hova hízol, nem az elfogyasztott étel.

Kalória-bombákat kell enni, ennyi. zsírban sült... vagy zsíros hús... amit én ettem régen vacsorára: 6 kifli vajjal vastagon megkenve, rá téliszalámi, vagy a kiflit karikákra vágod, és szalonnadarabkákat raksz rá: ezt reggel és este is. Sütiben a zserbó nagy kalóriabomba a dió, cukor, lekvár és csoki miatt.

2011. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyikre se hallgass, mert csak beteg leszel tőlük.
2011. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

többször kevesebbett

rizs, krumpli(nem olajban sütve), főzelékek, levesek, tejtermékek, sajtok, húsok(sováyn sertés, marha) csirke, pulyka, máj, tojás, halak, hüvelyesek, túró, joghurt, tej, zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, méz, házi lekvár, olajos magvak(dió, mandula, mogyoró) zöldségek, gyümölcsök-banán, aszalt gyümölcsök, kókuszreszelék, étcsokoládé, zabkekszek,

2011. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A lényeg, hogy nem elég a napi 3 étkezés, többször kell enned. Min 5-6 alkalommal naponta. Ha csak hízni akarsz, akkor tésztafélék, olajos magvak, zsíros tej/tejtermékek, sok kenyérféle, tojás ételek, vöröshúsok, állati zsíradékok, pörköltek. A mcdonalds-t és társait felejtsd el, a MÉRGEZŐ üdítőkkel és édességekkel együtt, mert nem emberi fogyasztásra alkalmasak. Folyadéknak maradjon a víz, tej, gyümölcslevek, stb. Viszont ne vidd túlzásba a zsíros, szénhidrátban gazdag ételeket se. Egyél mellé csirkehúst(főleg mellet) sovány túrót, zsírszegény tejtermékeket, sonkákat. Ha viszont sportolsz, ezeket felejtsd el, fehérjében gazdag ételeket egyél. Amiket felsoroltam annak a nagyrésze ilyen, de vannak mellette inkább zsírosak is.
2011. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!