Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem használ nekem az...

Miért nem használ nekem az energiaital?

Figyelt kérdés
nem vagyok rászokva, ha 3havonta megiszom egyet, az már sok, de nekem nem használ egyáltalán, nem érzem magamat frissebbnek tőle. Se kávét, se másmilyen koffeines valamit nem eszem iszom.
2011. dec. 18. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Sosem hittem el, hogy a mesterséges készítményektől lehet energiát nyerni annak ellenére, hogy azt állítják. De valahogy el kell adni, nem más az egész, mint üzlet.

Amitől energiát kapsz, az a normális kaja, akármelyik főétel, leves, főzelék, attól függ, hogy mennyi kalória van benne. A husitól biztosabb több energiád lesz, mint egy pohár (üveg) energia-italnak nevezett akármitől.

2011. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor másnak hogy hogy használ?
2011. dec. 19. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt a hit, másrészt mert az "menő" dolog. (Csak a magam véleményét írom)

De gondolj bele, mennyivel ad több erőt, energiát egy mesterséges folyadék alapú készítmény, mint pl. a fáról frissen leszedett finom lédús körte, barack, vagy éppen a mama által főzött finom pörkölt nokedlivel, ubi salátával.

2011. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, egyszer suli előtt bedobtam egy ilyet, és első órán, a megszokottól eltérően, konkrétan bealudtam xD
2011. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!