Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lesz ez a...

Szerintetek jó lesz ez a recept, akkor is ha kihagyom belőle a tojássárgáját?

Figyelt kérdés
Baileys-t akarok csinálni és most értem haza a bevásárlásból.sajnos csak itthon vettem észre,hogy tojás is kell bele és azt elfelejtettem venni.Épp nincs itthon egy darab sem.Jó lesz anélkül is,vagy muszáj bele tojást is tenni?
2011. dec. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos kell bele :
2011. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem bemásolni a receptet,de ha mindenképp kell bele,akkor majd holnap veszek tojást :S

Ez a recept:

6 púpozott evõkanál porcukor

3 púpozott evõkanál capppuccino por (állítólag mindegy, hogy milyen!)

1 csomag vaníliás cukor

1 tojás sárgája

2 dl Wiskey (markáns lesz), vagy Baccardi-rum (lágyabb lesz), vagy Tea-rum (kommersz lesz)

3 dl tartós habtejszín


A tejszín kivételével a hozzávalókat simára keverjük, majd átszûrjük.

Az átszûrt levet a TEJSZÍNNEL óvatosan összeöntjük, és jól behûtjük.

Jégkockákkal kínáljuk.

2011. dec. 21. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
kérj a szomszédtól egyet, holnap megadod...:)jó, ha már ma összeállítod, hadd érjen.
2011. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én épp ma csináltam házi baileys-t ,és nekem más receptem volt hozzá,és az tojás nélküli is.Nagyon finom lett :)
2011. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!