Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A szőlőcukor okozhat szédülést?

A szőlőcukor okozhat szédülést?

Figyelt kérdés

Ektomorf alkat vagyok ,rendszeresen sportolok. Hízni akarok, azt olvastam több helyen is, hogy szőlőcukrot kell bevinni por formájában naponta 2x 50g-ot. Kicsit zsírosodtam is, viszont szédülni kezdtem néha. egyik nap annyira, hogy alig álltam a lábomon. Okozhatta a vércukorszint-csökkenés? Segítene, ha 4x 25 grammot szednék?

Mi tanácsoltok? Megmondóemberek ne fáradjanak, nem reagálok rájuk.


2011. dec. 28. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
a szőlőcukor emeli a vércukor szintet, az biztosítja a megfelelő energiát. mástól szédülsz.
2011. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, istenem. Igen, hirtelen megemeli, de utána a vércukorszint az eredeti szint alá csökkenhet, ez elvileg okozhat szédülést.
2011. dec. 28. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
arra meg neked kell figyelned, hogy a vércukorszinted egyenletes legyen, és ne egyszer magas, egyszer alacsony.
2011. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hiánya igen.

Másképp nem.

2012. márc. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!