Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a cola receptje?

Gál norbert kérdése:

Mi a cola receptje?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, ez még mindig titkosítva van.
2011. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A múltkor valamelyik Spektrum műsorban elkészítették, brutális mik vannak benne.

Foszforsav, jó sok cukor, karamell aroma, víz, stb.(többre nem emlékszem)

De elvileg a titkos összetevőn kívül mindent megtalálhatsz a cimkén.

2011. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
kátrány
2011. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
méreg,de az nem levés.Hiába nem egészséges.
2011. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*kevés.. bocs
2011. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Phoney ***** válasza:

A „titkos összetevőt” a növényi kivonatok jelentik (tehát maga az ízesítés), amiket említenek a címkén, de nem részleteznek. Az ismert növényi hozzávalók a kokainmentesített kokalevél (arrafelé forgalomban van, bárki vehet) és a kóladió.


(Karamellaroma?? Az mi?:DD Karamell van benne.)

2011. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 virág andrás válasza:
Én konkrétan csak azt tudom, hogy a Coke, azaz az eredeti Cola (Coca Cola) receptjét egy időben mindössze 3 ember tudhatja az alapító akarat szerint, magát a receptet mindenki elől elzárva őrzik és maguk a technológiában résztvevők is csak alig ismernek belőle valamit, annyit semmiképp sem, hogy utánozni tudnák. Nemrég valóban folytattak elég elképesztő kísérleteket a colával, például egy idő után széteszi a vasszöget, felold különféle fémeket stb. Azt már régebben olvastam, hogy amerikában súlyos közlekedési balesetek után nem ritka, hogy colával öntik fel az utat, hogy eltűntesse a vérnyomokat.
2012. jan. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
05:16 ez mind urban legend
2012. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én csak a Coca-Cola receptjét tudom...Kell bele egy kis cukor és jó sok Pepsi cola. :D
2012. jan. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

10:15, egyáltalán nem urbanlegend!

Ha a takarítószer elfogy, én kólával suvickolom a WC-t. (olcsóbb is)

A vízkövet gyönyörűen viszi, szépen tisztít - egyedül a fertőtlenítési funkció hiányzik...

2012. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!