Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit adjak a férjemnek reggelir...

Mit adjak a férjemnek reggelire, ha reggel az édeset kívánja? Ti mit szoktatok enni?

Figyelt kérdés

Férjem nem igazán szokott reggelizni, max ha van maradék süti, abból csipegett. Hiába csinálok neki szendvicset, nem eszi meg, mert nem édes.

A gyógyszerei miatt fontos lenne, hogy ne éhgyomorra vegye be.

Mit adhatnék még neki, ami édes, de ugyanakkor egészséges?

A reggeli sütiről le kell mondania a koleszterinszintje miatt.


2012. jan. 4. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
tejbe griz?finom edes,es szerintem laktato is
2012. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Amerikai palacsinta. Zabkása banánnal, juharsziruppal. (De lehet ezek nem jók a koleszterin miatt, nem tudom.)
2012. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki lekvárt, mézet zsömlével vagy kenyérrel, de sütiket is tudsz késziteni, ami nem árt, különféle muffinokat, stb. Egyébként reggel egyaltalán nem rossz olyat enni, amiben több szénhidrát van, söt ellenkezöleg.
2012. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

műzli tejjel, aszalt gyümölcsökkel. Ne cukrozott műzlit vegyél, hanem rendeset, árulnak boltban ilyen gyümölcsös mixet. Ha nem elég, ami van venne, akkor aszalt déligyümölcsöket is árulnak külön és beletöltheted.

[link]

2012. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Házilag készített péksütemény? Így tudnátok, mi van benne, s olyanra csinálhatnád, hogy a férjed is ehesse.
2012. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. Ez egészséges és laktató is
2012. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg túró lekvárral. Sajnos az édes dolgok általában kevéssé egészségesek.
2012. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
utolsó előtti:)
2012. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Update (Norbi) sütemények.
2012. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is a mézes, lekváros kenyér ugrott be, esetleg dara vagy rizsfelfújt, túróval töltött zsemle, zabkeksz, muffin.

Amiket házilag is el tudsz készíteni.

Joghurtokkal hogy áll? Sima joghurtba müzli és méz/lekvár? Esetleg gyümölcsturmixok keksszel?


Üdv!

2012. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!