Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 14 hónapos kislányom...

Ha 14 hónapos kislányom minden reggel joghurtot eszik reggelire az baj?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem eszik meg. Nem kell neki a kifli, zsemle, kenyér felvágottal csak ha joghurtba teszem. Virslit, májkrémet meg nem szívesen adok. Activiát vagy könnyű és finomat szoktam neki adni. Abból bármilyen íz jöhet neki, megeszi. Már 8 hónapos kora óta eszik joghurtot de nem minden nap kapott. Csak most egy hete van ez hogy csak az kell neki. Lesz valami baja tőle hosszú távon?
2010. júl. 28. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam se eszik meg semmi mást, de kb. sose evett. Mivel ez a napi tejtermékbevitel 90%-a, nem csinálok belőle ügyet. Ő 18 hós, és 250 gramm joghurtot megeszik minden reggel. Egy hónapja müzlit is szoktam beletenni.

Én jogobellát, danone-t, creamfield-et veszek, általában azt, amiből van fél kilós kiszerelés, így azt két nap alatt megeszi. Nem hiszem, hogy aggódni kéne, amikor elkezdte (fél éve?), kérdeztem a gyerekorvost, nem mondta hogy gond lesz belőle.

2010. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Nem lesz baja, ehet nyugodtan joghurtot minden reggel, de egy jó tanácsot ha adhatok, ne Danonet adj neki, és főleg ne Activiát mert az nem neki való. Ezeknál jobb a Jogobella, Müller, Mizo, Milli, ezekben nncs annyi adalék mint a Danoneban. Az Activia pedig 2 éve skor alatt nem ajánlott.
2010. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

A joghurttal nincs gond, de én ügyelnék arra hogyha ez a teljes reggeli akkor az ne "szemét" legyen. Ne haragudj, hogy durva voltam, de a könnyű és finom egy hulladék. Kárminbogarak(pajzstetvek) szétnyomott testétől piros a málnás joghurtjuk és gondoldd át 59 ft-ból mi lehet benne még.

A helyedben nem sajnálnám az időt és kicsit jobban átnézném a kínálatot, vannak kevésbé ismert kisebb bio farmokról származó joghurtok is Auchanban, tescoban és azokban nincs ennyi vacak.

Amúgy a csak joghurt reggelizéstől semmi baja nem lesz!

2010. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!