Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen íze van az avokádónak?...

Milyen íze van az avokádónak? Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 7. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hát olyan semleges, olajos. ezért kell mellé markáns fűszer, pl citromlé, só. én nem szeretem,se magába, se krémként.
2012. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

semleges az íze, és nagyon egészséges a fogyasztása


az "avokadókrémet" viszont nagyon szeretjük: 1 avokadó, 1-2 gerezd fokhagyma, 2 dl tejföl, só, fehér bors összeturmixolva. Pirítóshoz, egyebekhez... nagyon finom.

2012. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer ettem, de nem igazán jött be, semmi extra íze nincs. Pedig egészséges nagyon.
2012. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ebben a formájában szeretem csak.

2012. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat ugy magaban nem sok de ha teszel ra egy pici sot meg oliva olajat akkor nagyon finom.
2012. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első avokádót éretlenül, kemény állapotában vágtam fel. Úgy rettenetes. Aztán a következő már kézzel könnyen megnyomható érett darab volt. Az íze engem enyhén az olajos dióra emlékeztetett. Később többször vettem és csak úgy az íze kedvéért kikanalaztam felét, miután ki lehetett venni a magot, és utána a többit is elértem. Akkor a legjobb amikor már nagyon érett, olajos ízű az egész.
2012. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kazuma2020 válasza:
Részemről most kóstolom meg a gyümölcsöt! Nincs se illata, se íze! Bár mintha a utóízként a datolyaszilvát érezném. Bár lehet oda képzelem, hogy nincs íze!
2018. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!