Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha hetente megeszek kb.450-600...

Ha hetente megeszek kb.450-600g (azaz 3-4 nagy zacskó) chipset, milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Az elhízáson kívül.

Nem eszek meg ennyit, csak kb. 2 hetente száz grammot, de nagyon imádom, egyszerűen nem tudok leszokni róla :)

Nem is tervezek ennyit megenni, és tudom, hogy egészségtelen, de érdekelnének a részletek is :)


2012. jan. 7. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
aszongyák rákkeltö anyag is elég erös benne, elhizol,magas koleszterinszint.
2012. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan minden engedélyezett élelmiszer egészséges. Mégis azt javaslom, kerüld az olyan ételeket, amelyekben "nyüzsögnek" a különféle ízfokozók, adalékok. Kéthetente 100 gramm valószínűleg semmi problémát nem okoz.
2012. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
ja igen amugy mostmár már levegön se élhetsz mert az is káros. mindent lehet enni de csak mértékkel. mekis kaját is lehet enni de ha naponta eszed 300 kilo leszel. ennyi.és nyilván ha sok csipszet eszel több esélye van ráknak mittomén. én ritkán eszem én is szeretem. de havi egy csomag nem hinném hogy megárt:)
2012. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mmT válasza:
a magas koleszterinszinthez még hozzátenném, h valószínű, h sok pattanásod lesz.
2012. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket! :)
2012. jan. 7. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg só van benne, ez hosszútávon vérnyomás és szívproblémákat okozhat. Én is szerettem a chipset, de már kb. 5 éve nem ettem.
2012. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!