Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha minden nap megeszek egy...

Ha minden nap megeszek egy kis zacskó szotyit (mogyi), az már az egészségtelen kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tele van jó minőségű dolgokkal, de azért nem lehet mértéktelenül fogyasztani...

Most az egész család rá van kattanva a szotyira, mindig van itthon, de úgyis megunjuk idővel.

A súlyommal amúgy nincs probléma, nem vagyok csont sovány, de fogyásra sincs szükségem.


2011. febr. 24. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőrödön meg fog látszani, még akkor is, ha aapjáraton nem problémás.
2011. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja. Az én arcom például kellemetlenül kipattogott tőle, és aztán leálltam.
2011. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem még eddig sehol semmi, már 3hete eszem.

De mindenképp odafigyelek majd rá

2011. febr. 24. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül leszel pattanásos (én sosem lettem, pedig minden nap tökmagoztam), de a koleszterint sajnos nagyon felviszi. Engem nyáron tiltott le róla a doki, és mióta nem eszek olajos magokat, fogytam 4 kilót. Nem, mintha szükségem lenne rá, ígyis vékony vagyok:( De a koleszterin szintemre jó hatással volt, h abbahagytam.
2011. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!