Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » BAMIX konyhai mixer és még...

BAMIX konyhai mixer és még sok más egyben. Átverés?

Figyelt kérdés

A bemutatón nagyon jónak tünt de olvastam ilyen átverésekről. És azért nem kis pénzről van szó 50ezer forint a legolcsobb kütyü. hivatalos honlapjuk [link]

Akinek van ilyen készüléke az kérem irjon véleményt róla, köszönöm.


2012. jan. 8. 18:10
 1/7 doboszoli ***** válasza:

Ezt a típust nem ismerem, de a Bosch MUM valahányas típusa,

lassan tíz éve a konyhában a feleségem után a legkedvesebb eszközöm. Mindig elöl van, szinte napi szinten használjuk.

Ez azóta is 40 ezer körül kapható.

2012. jan. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy aktuális e még, de ha egy minőségi és strapabíró eszközt akarsz a konyhádba, amivel sokkal olcsóbbá és minőségibbé akarod tenni a konyhádat, akkor ne sajnáld érte ezt az 50ezer forintot. Nekünk van és a valaha megvett megvett konyhai eszköz, ami létezhet a piacon. Nem vicc. Tökéletesen megéri az árát és soha nem fogod megbánni, sőt nem is igazán akarod majd lerakni. Ipari minőség és megbízhatósága van.


Nagyon meleg szívvel ajánlom.

2012. febr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van aktualitása, ebben a hónapban fogjuk megvenni. Köszönöm a válaszod! :)
2012. márc. 2. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom neked már mindegy, csak ha valaki más keresné. Ne itthon vegyétek meg, lehúzás! A német vagy osztrák amazonon Esge Zauberstab néven fut (régen még itthon is Zauberstab néven árulták, mi is még úgy vettük meg több minmt 15 éve és köszöni még mindig nagyon jól megy, azóta gondolom a nem németnyelvű országokban elfogadhatóbb nevet adtak neki) Sokkal olcsóbb, mint itthon! 200 euróért kint a legfullosabb durvább extrább készletet adják! A két késsel és falitartóval a készülék már 75-85 euróért is elérhető és nem kamuboltokból, hanem az Esgétől.
2013. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maszatjanka válasza:
49%

Esetleg valakit még érdekelhet: én november végén kaptam egy ilyet, bár előtte én is megnéztem őket a Tescóban, nekem a nő teljesen ellenszenves és agresszív volt, ahogy próbálta a TV shopos módszereivel, látványelemekre építve eladni a termékét ("siessen, mert már csak 2 maradt", "fogászati fúró fordulatszáma", "SVÁJCI!!!" és a többiek). Végül megkaptam szülinapomra, hogy "le legyen tudva az ajándék". Tapasztalatok:

- botmixer rész korrekt

- habot nem sikerült keményre verni, inkább használok habverőt, mint hogy 2 doboz tojást kikísérletezzek, mire elviselhető lesz az eredmény

- mákdarálás hagy kivetnivalót maga után, kicsit darabos marad (kb. 1/3-a egészben)

- A LÉNYEG: 1 hónap után eltört a daráló kése a parmezántól (amit a leírás szerint simán visz) - amikor telefonáltam, mondták, hogy csak fotózzam be a garancialevéllel együtt, ők majd elpostázzák az újat. 2 hét múlva amikor felhívtam a forgalmazót, hogy mi van, összevissza sumákolt, és magától értetődően mondta, hogy itt van Budapesten, csak el kell ugrani érte a Váci úti Tescóba, nem postáznak (mert oda én csak úgy elugrok, 2 óra alatt...) Ott a helyszínen ugyanaz az arrogáns nő volt, aki közölte, hogy na itt a kés, de már nekem kell megéleznem, mert ők nem élezik meg.


Szóval nekem ez így kicsit túlzás, hogy van egy (árát tekintve mindenképp) luxus termékem, most még nekem kell rohangálnom éleztetni a kést, miután az első 1 hónap után feladta... Ez a kommunikáció is borzalmas, hogy addig foglalkoznak a vevővel, amíg be nem hülyítik, aztán már csak a probléma van vele, sunnyognak, összevissza beszélnek.


Különben is, minek kell, hogy egy tök bevált német Esge Zauberstab gépet átnevezzenek a magyaroknak, hogy az svájci, mert attól már rögtön elájulunk, és Bamix a neve? Ez simán parasztvakítás, tényleg 2x annyi pénzért.

2014. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a magyaroknak nevezték át, azért utána nézhettél volna. És sose volt német, 60 éve svájci.


A magyar forgalmazók botrányos hülyesége nem a termék hibája, anyámék 20 éve itthon vették, nekik azóta is olyan, mint az új, az enyémet Németországban vettük, ahogy olvaslak, ha bármi baja lenne (de nincs) akkor lehet jobban jártam, mert még távolból is könnyebb dolgom lesz a németekkel, mint az itthoni idiótákkal.

2014. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha esetleg még olvassa valaki azért megvédeném az itthoni szervizt. Több mint tíz éve működött megbízhatóan amikor elkezdett nehezebben vágni. Email a szerviznek, ők felhívtak, elmondtam a tüneteket. Mondták postázzam el. Megkapták, megvizsgálták, telefon árajánlatról. Mondtam rendben (kb 5000Ft). Két nap alatt meg is jött. Én csak ajánlani tudom Őket.

[link]

2016. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!